Wpis z mikrobloga

Mam goscia w robocie okolo 24 lat, mieszka z rodzicami - Angol ktory nasluchal sie Andrew Tate i mu odbilo. Na poczatku caly czas ogladal z nim filmiki, mysle sobie no ok - po malu podczas rozmowy zaczal rzucac tekstami ze cos jest ‘ haram ‘ xD, dalej kiedys podczas rozmowy o jakims produkcie na amazonie z mega znizka powiedzial ze jestem ‘ slave of corporations ‘ dlatego ze tam kupuje. W tym samym czasie tez zaczal scinac sie na krotko i zapuszczac mala brodke, a pewnego dnia przyszedl do pracy i oznajmil ze zostaje muzulmanem. Tylko piwo pije nadal bo Andrew Tate tez pije xD. A i od czasu do czasu opowida jak Greta go motywuje zeby kupic jeszcze jedne auto (Vauxhallem jezdzi). Do tego w pracy zaczal wozic sie z mina jakby zawsze byl serio i chodem gangstera od czego zostal nazwany garbatym.
#andrewtate #swiat #zycie #uk #smieszne
  • 66
@taki-tam-czlowiek: i czym się różni taki fanatyzm od przypuśćmy przegrywow tu na wykopie, którzy maja swoją jedyna i według nich prawdziwa wizje życia, gadajac ciagle o p0lkach, spermiarzach i tym, ze przegrali życie przez linie włosów. To jeden #!$%@?, znalazł se gość po prostu powód jego przegrywu i w to brnie, bo przecież nie powie, ze jest #!$%@? toksykiem.
tos jak Tate wabi nieudacznikow w swoje piramidki i robi kase i wplywy na tychze osobach


@taki-tam-czlowiek: Nie to co bardzie mainstreamowi celebryci i kołcze, co? :P

Ja tejta nie umiem i nie chcę słuchać poza krótkimi klipami bo mnie odrzuca gadaniem o gazowanej wodzie i o pogoni za statusem dla beta spermiarzy którzy liczą na awans, ale cieszę się że jest w przestrzeni publicznej. Przekaz w stylu "naucz się robić
przebijam. "Mój mózg jest zbyt zaawansowany na czytanie książek"


@Kajtosz: Raz na IG trafiłem na inną jego wypowiedź, gdzie mówił że "tradycyjne szkoły to przeżytek, bo znajomość tabliczki mnożenia oraz wzoru Pitagorasa nie zapewni ci sukcesu w życiu. Zamiast tego możesz kupić jego kurs Od Zera do Milionera w 30 dni za jedne 199.99$.

Tate to zwyczajny cwaniaczek. Jego wypowiedzi o książkach czy braku potrzeby edukacji to sposób na dotarcie do
@taki-tam-czlowiek: uważam, że Andrew robi sporo dobrego, zmuszając młodych ludzi do refleksji i pracy nad sobą. Jestem programistą i nie zainwestowałbym w jego "uniwersytet" ani grosza, bo wolę inwestowanie pasywne w ETFy, aczkolwiek nie oceniam pochopnie przekazywanych w nim treści.

@wyindywidualizowanyentuzjasta trzeba mieć <100 IQ aby uważać, że wypowiedzi o czytaniu książek bądź o piciu wody gazowanej nie były jedynie satyrą.
@taki-tam-czlowiek: Muszę Cie zmartwić chłopcze ale prace to już mam, prowadzę zespół i zarabiam pewnie więcej na miesiąc niż cały twój zespół łącznie xD a jak Ci się źle pracuje z typem to zgłoś to i niech dostanie pouczenie bo jedyna osoba która się żali tutaj jak #!$%@? jesteś ty, ale zamiast użyć tagu przegryw użyłeś tagu #uk co dla mnie jest tym samym.

Andrew Tate nie ma tu nic do
@eskejper: widze ze zabolalo ze od chlopcow juz jedziesz i zarobkow. Kompleksy lecz w innym mikroblogu nieudaczniku, nikt nie pytal.
Skarzyc na kogos z kim pracuje? Za to ze ma nos w gorze bo naogladal sie Tate? XD
To ze skretynial nie oznacza ze mu w twarz ktokolwiek pluje lub poniza, to po prostu smieszna historyjka tymbardziej anonimowa jak normalny chlopak latwo zostal zmanipulowany glupotami z internetu. Pa
@banas921: ale on zyje tez w moim swiecie xD @Monsanto93 ale inni ludzie beda musieli typa znosic. Lepiej niech go ktos obudzi.

Najlepsze jest to, że ma rację.


@giorgioborgio: gosc wchodzi na ambicje opowi, bo chce sobie cos kupic I nazywa go niewolnikiem korporacji a pozniej oswiadcza, ze chce kupic sobie samochod, zeby zrobic na zlosc nastolatce, ktora nigdy nie dowie sie o jego istnieniu xD Ty oddychasz sam czy