Wpis z mikrobloga

Mam goscia w robocie okolo 24 lat, mieszka z rodzicami - Angol ktory nasluchal sie Andrew Tate i mu odbilo. Na poczatku caly czas ogladal z nim filmiki, mysle sobie no ok - po malu podczas rozmowy zaczal rzucac tekstami ze cos jest ‘ haram ‘ xD, dalej kiedys podczas rozmowy o jakims produkcie na amazonie z mega znizka powiedzial ze jestem ‘ slave of corporations ‘ dlatego ze tam kupuje. W tym samym czasie tez zaczal scinac sie na krotko i zapuszczac mala brodke, a pewnego dnia przyszedl do pracy i oznajmil ze zostaje muzulmanem. Tylko piwo pije nadal bo Andrew Tate tez pije xD. A i od czasu do czasu opowida jak Greta go motywuje zeby kupic jeszcze jedne auto (Vauxhallem jezdzi). Do tego w pracy zaczal wozic sie z mina jakby zawsze byl serio i chodem gangstera od czego zostal nazwany garbatym.
#andrewtate #swiat #zycie #uk #smieszne
  • 66
  • Odpowiedz
Mój ulubiony tekst or niego? Jak siedzi i mówi że nie jesteś facetem jeśli nie lubisz gazowanej wody xD


@mikau: przebijam. "Mój mózg jest zbyt zaawansowany na czytanie książek"
Kajtosz - >Mój ulubiony tekst or niego? Jak siedzi i mówi że nie jesteś facetem jeśli...
  • Odpowiedz
@siepan: jesli nie mam zony polki, mieszkam tu 1/3 zycia z czego 100% zycia doroslego, a moj jedyny kontakt z Polakami to dzwonek do rodzicow i wykop to mam instalowac sobie polska klawiature zeby nie obrazic jakiegos patrioty z wykopu? Nie zesraj sie.
  • Odpowiedz
@dsomgi00 jednocześnie stajesz się nieporadnym pasożytem jesli nie dokladasz sie rodzicom do niczego i zerujesz na nich jako dorosły człowiek. Nie wspomnę już o tym ze nie możesz na spokojnie sprowadzić dziewczyny bo rodzice śpią za ściana, a starzy mimo odchowania wciąż maja starego konia na karku, który oczekuje ze mamusia mu obiadek ugotuje. Jak dla mnie to abstrakcja.
  • Odpowiedz
@taki-tam-czlowiek: zawsze rozwalają mnie tacy jak ty, którzy dostrzegają wady w innych, wyśmiewają się z nich bo słuchają Andrew Tate ale sami swieci nie są xD typowy Polak z wydrukowanym na czole „moja racja jest mojsza niż twojsza” xD jeśli facet jest szczęśliwy, daj mu zyc, niech sobie słucha kogo chce.
  • Odpowiedz
@Tryggvason: nie wszyscy p0lacy żyją w dwupokojowych klitkach, są ludzie którzy maja domy wolnostojące
@banas921 Ludzie w sektach tez są pozornie szczęśliwi. A tamten chłop jeszcze pewnie niemała kasę wpłaca na hustlers university
@dsomgi00 akurat nie ma co oceniać bo czasem chodzi o uwolnienie się od #!$%@? starych
  • Odpowiedz
@eskejper: XD
Fan Tate sie znalazl. Pracujemy w grupie 4 osob i jestesmy za wszystko odpowiedzialni wspolnie. Jesli jakis robak zgrywa alfe, obnosi sie ze soba, nie wspolpracuje z nami od czego zalezy jakosc i szybkosc wykonania naszej pracy to bedzie ebany w dupke i to tak az wiorki beda leciec. Ty tez bedziesz ebany jak znajdziesz prace i bedziesz zachowywal sie podobnie, a max co dasz rade zrobic to pozalic
  • Odpowiedz
XDDDD


@janushek: Nie śledzę kariery Andrew Tate, znam go z rolek na IG i o ile jego flexowanie się hajsem jest dla mnie patetycznie śmieszne, tak większość jego tekstów o laskach to podstawowe, mądre rady. Skup się na siebie, nie goń za laską, pracuj nad sobą.
Żadne drugie wcielenie Konfucjusza, ale by robić z tego jakiś niesamowity seksizm to też chore
  • Odpowiedz
@taki-tam-czlowiek: "Jesli jakis robak zgrywa alfe, obnosi sie ze soba, nie wspolpracuje z nami "

Tylko ze tate takich zachowań nie propaguje, wręcz przeciwnie. trafiłeś po prostu na jakiegoś jełopa który był by jełopem nawet jak by tate nie istniał na świecie
  • Odpowiedz
@taki-tam-czlowiek: Co ty #!$%@? Ucieczka od domu rodzinnego to jest wynalazek który wszedł w XIX jak zaczęto budować fabryki przy miastach, wtedy młodzi uciekli do miasta do fabryk. Ale generalnie trend jak to trend w końcu się zmienia, mieszkania w miastach cenowo #!$%@?ło, bo ludzie sobie porobili z tego źródło utrzymania i przykładowo jeden właściciel ma ich od trzech do pięciu. Jakby ta pierwsza fala miała tak samo drogie mieszkania to
  • Odpowiedz
Andrew Tate i dzieci co go ogladaja najsmieszniejsze NPC, jak go skrytykujesz to beda pytac "a jakiego koloru jest twoje bugatti?", a jak go powineli to nagle wszystko wypozyczone xD
Jeszcze szczekanie o byciu mistrzem swiata w kickboxie, gdzie bil sie w jakiejs lokalnej angielskiej lidze z przeciwnikami ktorych sam sobie wybieral, albo to ze jest lysym brodaczem z wyboru a nie lysienia, poteznych zakol i cofnietej szczeki, za to samo oczywiscie
  • Odpowiedz