Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć mirki dopiero co w kwietniu skończyłem szkołę na profilu technik informatyk. Pracy na helpdesku szukam jakoś od miesiąca wysłałem już ze 50 cv i tylko raz się do mnie odezwali. Poszedłem na rozmowę, ale mnie nie wzięli. Mam zdane oba certyfikaty, mieszkam w mieście 300k mieszkańców na wschodzie polski, a cv wysyłam do Warszawy i Gdańska. Nie wiem czy teraz jest jakieś załamanie na rynku czy po prostu jestem mało atrakcyjny i przydałoby się zrobić jakieś dodatkowe kursy. Jeżeli już to jakie? Myślałem nad chmurami jakiś AWS w kierunku Cloud Security lub CCNA.
#it #praca #helpdesk



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 17
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: może za granicą? Ja rzuciłem informatyczne technikum ale dało się złapać za granicą 20e za godzinę zdalnie bez doswiadczenia na wordpressie. Ale i tak odszedłem po roku bo wolę inną branżę
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @thority: szukam głównie pracuj pl i olx rzadziej szukam na justjoin it nofluffjobs. Ogólnie mi się wydaje, że ten olx jest jakiś zbugowany, wysłałem z 20 cv i żaden pracodawca tego nie otworzył. Myślałem żeby nie zrobić własnej oferty pracy na testa xD


· Akcje:
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: pobujałem się za granicą w innej branży i tak opowiadałem że to lubię i umiem robić to sami zaproponowali, pewnie mogłem więcej wyrwać ale sam sobie stawkę ustalałem to 20e wtedy bez doświadczenia i bez szkoły było wystarczająco. Każdy zadowolony bo on miał tanio a ja trochę doświadczenia
  • Odpowiedz