Wpis z mikrobloga

Jest tu jakiś ogarnięty gracz Metina któremu mógłbym zadać kilka pytań na priv na temat gierki? Ogólnie za dzieciaka coś tam pograłem ale nigdy na jakimś wysokim poziomie i chciałbym się poradzić teraz kogoś ogarniętego na temat gry bo wróciła mi zajawka na metina #metin2
  • 5
  • Odpowiedz
@Volantie Jeżeli mam być szczery to nie opłaca się w ogóle grać. Najlepiej grać na prywatnych serwerach. Granie na globalu bez IS to masochizm. Wiadomo dasz radę, ale to okropnie ciężko.
  • Odpowiedz
@Von_Kaevum gralem ze 13 lat temu :D piekne czasy to były, miałem mega szczescie do ulepszania itemkow i bylem dosc bogaty w grze bo jak konczylem grac to mialem 500 mln yang, a mialem tylko 61 lvl i nigdy w dt nie bylem xD
a to byly czasy gdzie 1mln po 4-5 zl chodzil :D
a potem weszly chinskie boty i byla inflacja. Na szczescie wyszedlem kiedy byla gorka. Oczywisciwe tyle ile
  • Odpowiedz
@Volantie No to prawda. Boty zniszczyły grę. Ale też gameforge zawalił sprawę, bo miał gdzieś zdanie innych i olał graczy totalnie. Zostawili graczy na lodzie, a potem wielce problemy, że ludzie uciekali na prywatne serwery. Sam gram na glevi2 bo przyznam, granie aktualnie na globalu to masochizm. Każdy może mieć tam IS'a, wystarczy po prostu trochę pograć.
  • Odpowiedz