Wpis z mikrobloga

Zastanawialiscie sie kiedys kim sa uzytkownicy z ktorymi dyskutujecie na wykopie?

Postanowilem to sprawdzic i co sie okazuje, jest taki jeden bardzo mocno zangazowany w sprawe ukrainska uzytkownik, najbardziej na calym tagu #ukraina (nie bede dzielil sie nickiem, dopiero wrocilem z bana) Okazuje sie, ze ten uzytkownik to Ukrainiec, ktory mieszka w Polsce juz od przynajmniej 2017/8 roku. I choc jest tak bardzo zaangazowany to jednak nie wrocil do kraju walczyc ze swoimi bracmi o wolna Ukraine.

Sprawdzilem tez drugiego uzytkownika, mocno zangazowanego w banowanie innych na wykopie, chyba najbardziej zangazowanego. Pozwole sobie nie dzielic sie jego nazwa uzytkownika. I okazuje sie ze laczy go cos z tym powyzej, a mianowicie uzytkownik ten chociaz jest bardzo zaangazowany w pomoc od Polski dla Ukrainy to sam od lat nie mieszka w Polsce, a za nasza zachodnia granica. I nasuwaja mi sie na mysl pewne wnioski ale powzole sobie je zachowac dla siebie.

#ukraina
  • 43
  • Odpowiedz
  • 136
@FlameLand99: to niepokojące mordko co udało Ci się ustalić, nie wiem teraz co mam zrobić, takie szokujące informacje podałeś, że cholera jasna, no nie wiem naprawdę, muszę się z tym przespać chyba
z fartem
  • Odpowiedz
uzytkownik ten chociaz jest bardzo zaangazowany w pomoc od polski dla Ukrainy to sam od lat nie mieszka w Polsce


@FlameLand99: No proszę, to tak jak większość Cumratów, którzy krzyczą o „ukrainizacji” Polski, a sami od lat siedzą na emigracji ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 2
@FlameLand99 wypowiadalem sie juz kiedys na ten temat, na tagu #ukraina nie ma juz przypafkowych ludzi. Wszyscy obecni są tutaj w jakims konkretnym celu. Polacy sa juz zmeczeni wojną i powszechną ukrainizacją, zaden Kowalski czy Nowak nie spedził by całego dnia na ruskich telegramach tylko po to by szukac materiałów dyskredytujących kacapów, wolałby se piwko otworzyć i pooglądać samochody na olx.
  • Odpowiedz
Polacy sa juz zmeczeni wojną i powszechną ukrainizacją


@daeun: dupa jasio, każdy Polak rozumie że wygrana Ukrainy jest w naszym interesie, a większość się tym interesuje, widzę to chociażby w moim miejscu pracy.
  • Odpowiedz
@FlameLand99: Normalka. Jak Zeleński przyjechał do Polski i usiadł koło Sasina, to niektórym tu musieliśmy tłumaczyć o co chodzi z memami i 'gównianym midasem', czemu się śmiejemy z tego 'przyjaciela Ukrainy'...

Zaskakujące też bywało to, że czasem takie typowe polskie klimaty i sytuacje a nawet coś ze slangu wykopowego należało tłumaczyć typom z kont które mają tu.. 14 lat. Wchodziłeś do nich, poprzewijałeś strony i się okazywało się że 10 lat
  • Odpowiedz
@FlameLand99 wypowiadalem sie juz kiedys na ten temat, na tagu #ukraina nie ma juz przypafkowych ludzi. Wszyscy obecni są tutaj w jakims konkretnym celu. Polacy sa juz zmeczeni wojną i powszechną ukrainizacją, zaden Kowalski czy Nowak nie spedził by całego dnia na ruskich telegramach tylko po to by szukac materiałów dyskredytujących kacapów, wolałby se piwko otworzyć i pooglądać samochody na olx.


@daeun: #!$%@? pan. Wrzucić zdjęcie mojego dowodu lub paszportu ?
  • Odpowiedz
  • 0
@BayzedMan: Tym zartem tylko pokazujesz, ze nie pochodzisz z naszego kregu kulturowego, a raczej jestes imigrantem ( bo ich to moze smieszyc) Pokazujesz to innym uzytkownikom bo ja juz sprawdzilem kim jestes.

Zamiast tego lepiej powiedz dlaczego nie wrocisz na Ukraine, boisz sie tego w czym dopingujesz swoich rodakow? Czujesz sie od nich lepszy siedzac bezpiecznie w Polsce?
  • Odpowiedz
@daeun: a czyli ty to:
"Według Wiktora Suworowa w GRU oraz KGB osoby niebędące ich zarejestrowanymi tajnymi współpracownikami, ale pomagające im w działalności antypaństwowej na Zachodzie z pobudek ideologicznych określano pogardliwym określeniem gównojad (ros. говноед)"

To jeszcze gorzej dla ciebie.
  • Odpowiedz