Wpis z mikrobloga

Mirki, polecicie jakieś spodenki rowerowe? Planuję w nadchodzących tygodniach trip ok. 400km (2 dni) a moja odzież rowerowa została zakupiona na początku pandemii w śmiesznych cenach i wymaga już wymiany, ale teraz ceny nie są już takie śmieszne jak były i już bardziej xD.
#rower #gravel
  • 8
  • Odpowiedz
@plasq: jeżeli uważasz że inne firmy nie podniosły cen od momentu zakupu wspomnianych ciuchów to w nie celuj, w przeciwnym wypadku kup to co miałeś bo masz sprawdzone a i tak wszystko wokół podrożało proporcjonalnie.
  • Odpowiedz
@Lewic: dam znać. W van ryselach przejechałem ponad 10k mając dwa egzemplarze. Ten pierwszy pomimo, że Pielucha wysiedzona jakoś lepiej mi leży. Drugi jakoś od początku mi trochę nie pasował choć ten sam model. Myślałem jeszcze o Assos ale cena zabija. Zobaczymy tutaj, cena wydaje się Ok.
  • Odpowiedz
@makrel_gieldowy: No mam spexcela z ich wyższej półki i wg mnie odstaje od van rysela. Używam ich na trenażer jak mam jakaś godzinkę. W dłuższa trasę w nich bym nie pojechał. Materiał i wykonanie rewelacja, Pielucha średnia
  • Odpowiedz
  • 0
@ploki_juhy_rdeswa: nie tyle podniosły co wtedy wszystko się wyprzedawało na potęgę i całkiem solidne komplety na 4f kupiłem w niskiej cenie.
@van_der_bike Van Rysel z Decathlonu ma jakieś wkładki żelowe? Bo tylko tradycyjne poduchy chyba widzę.
Mocno się zastanawiam nad powiedzianym wcześniej 4f: https://4f.com.pl/spodenki-rowerowe-z-szelkami-meskie-4fs23tfshm157-20s.html#size=1011 bo mega jestem zadowolony, a cena też sztos, tam tylko sensownych kieszonek brakuje.
  • Odpowiedz