Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@neoandrew: co mam przeczytać inaczej? Napisałeś że keto może pomóc xd nieźle odklejony jesteś. Paliwo do mózgu się zmienia XD szkoda że lekarze nie znają takich ekspertów jak Ty, może byśmy mogli pomóc w końcu ludziom, nie kombinując z lekami ciągle..
Jak będziesz miał czas podeślij te znane przypadki gdzie dieta uleczyła schizofrenie XD
  • Odpowiedz
@mikau: ale ja nie napisałem, że to lekarstwo lol

u niektórych może zadziałać, MOŻE, zależy to tak samo od genów jak to, że się ma taką chorobę przed 30

tak paliwo się zmienia, bo musi, jak zlikwidujesz węgle, a sama ta zmiana może spowodować zmiany w działaniu pewnych rzeczy, ale nie będę się rozpisywał komuś to ma zero pojęcia, wszystko jest na necie (jak działa organizm gdy zabierzesz mu węgle)

zapomniałem
  • Odpowiedz
@neoandrew: możesz wysłać przypadki, źródła, badania rewelacji że keto może pomóc na mózg w takich chorobach psychicznych czy przyznasz że tylko gdybasz sobie?
  • Odpowiedz
@mikau: nie nie mogę za ciebie pracować, jest to wiedza powszechna dla każdej osoby, która jest w temacie, to fakty, a nie gdybanie i nie udowodnisz inaczej, bo to by oznaczało, że musisz zrobić coś więcej niż napisać kolejny durny komentarz, a to już dla wielu za dużo... więc przyznaję, że gdybasz ty, i nie chodzi o samo keto, a to co powoduje... ale koniecznie z głodówkami i OMAD...

dosłownie wystarczy
  • Odpowiedz
@tsumazi:

typ poleca keto na schozofrenie paranoidalna. Wez sie rozpedz i zajeb lbem w lodowke wypelniona niskoweglowodanowymi produktami. Co za debil nie wierze


Przyrka odrobiona?

Dla postronnych, którzy niepotrzebnie podłapali emocje zaserwowane przez @tsumazi, możecie zapoznać się z jednym z anegdotycznych dowodów np. tutaj:

https://www.reddit.com/r/schizophrenia/comments/rwy8sm/my_experience_with_keto/

znajdziecie takich więcej gdy poszukacie.

Warto też poznać doświadczenia Petersonów (Mikhaila np. wyleczyła się z dwubiegunowości, depresji, hipomanii, wprowadziła choroby autoagresywne w remisje, a to
  • Odpowiedz