Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@smuteczek2000s nie przesadzaj, rusz się do prywatnego lekarza mam w rodzinie osobę z tą choroba, normalnie ma męża dzieci i wnuki a wiek już +60 diagnoza w wieku około 20. 3 ataki przez 40 lat około każdy wywołany tragediami rodzinnymi
  • Odpowiedz
Pamiętam co mi się śniło w wieku 3 lat, że byłam biedronką ale nie poleciałam do nieba bo byłam za ciężka więc nie mieliśmy chleba w domu ¯\(ツ)/¯

Najwcześniejsze wspomnienie jest z okresu 12 miesięcy, gdy moja kuzynka przyszła do żłobka i leżała jak kłoda, myślałam że jest beznadziejna, jak ja sie z kłodą co śpi mam bawić? To przekleństwo lepiej nic nie pamiętać bo rodzice są dziwni jak myślą że dziecko
  • Odpowiedz
@smuteczek2000s: też nie pamiętam znacznej części swojego życia, aby tylko drobne fragmenty czasami ;) Z ludźmi mam często podobnie, że ich kompletnie nie pamiętam o ile nie znam kogoś od lat. Ale cytując klasyka "będzie dobrze" (ʘʘ)
  • Odpowiedz
  • 3
@smuteczek2000s Miałem dość duży kontakt z osobami, którzy chorują na schizofrenie i najczęściej spotykałem się z nimi po odstawieniu leków i często dochodził do tego jeszcze alkohol, przez co były kompletnie odcięte od rzeczywistości i zagrażały sobie i innym. Dlatego jak mogę mieć do Ciebie prośbę, to jak będziesz miała dobrze dobrane leki i wiesz, że będą na Ciebie działać, to nigdy ich nie odstawiaj, bo najgorszy jest moment, kiedy chora osoba
  • Odpowiedz