Wpis z mikrobloga

No dzieje się, coraz więcej na ulicy pojawia się zużytych jednorazowych e-papierosów jak elfbary czy vuse, a przy automatach gdzie można kupić, to prawie nie można przejść bez potknięcie się o kartonik po e-papierosach.

No trochę jestem przeciwko tych jedno razowych e-papierosowych, ale sam kupiłem wczoraj dwa, ale nie wyrzucam ich, tylko modyfikuje.
Trochę smutne, że tyle elektroniki ląduje na ulicy.

W ogóle, nowe Elfbary trzeba teraz włączyć, przez wciągniecie 3 razy w przeciągu 2 sekund, tak samo wyłącza się.

#epapierosy #niemcy
  • 4
  • Odpowiedz
  • 1
@OddychajSwiadomie: W teorii w pudełeczku jest instrukcja, która mówi aby nie wyrzucać do śmietnika tylko do odpowiednich służb, hmm... to może być kłopotliwe dla zwykłego "Kowalskiego".

W teorii można by było postawić "śmietnik" obok automatów które sprzedają jednorazowe e-papierosy w celu recyklingu, ale teraz nawet w zwykłych sklepach sprzedają je.

Ale muszę przyznać, są mocno wciągające, mają 20mg nikotyny, gdzie ja w swoim e-papierosie zawsze korzystam maksymalnie z 18mg nikotyny, mam
  • Odpowiedz
@aptitude jak jeszcze chmurzylem to używałem squonków, tylko że strasznie się z tego lało. Nie powiem, opcja wydaje się całkiem wygodna i schludna. Nie wiem czemu nie zdecydowali się np na wymienny kartridż dokręcany do ładowalnej baterii.
  • Odpowiedz
@OddychajSwiadomie jest coś takiego jak logic compact i odpowiedniki od innych firm tylko przewagą jednorazówki jest to że rodzice jej nie znajdą jak się będzie ładować bo nie trzeba tego robić ( ͡º ͜ʖ͡º)
przecież wszyscy dobrze wiemy kto to głównie kupuje
  • Odpowiedz