Wpis z mikrobloga

Każdemu zapewnia się wolność sumienia i religii.


@xkajteqx: kolego, to dlaczego władze nie chcą zaakceptować kościoła Szatana, czy Latającego Potwora Spaghetti?
jedni mówią kochaj bliźniego

inni trąbią o tolerancji

obie strony robią sa siebie warci bo ich słowa nic nie znaczą,

i katolicy i lgbt czuja się lepsi od drugich

przy okazji próbują polaryzować reszte normalnych


@Baudi: Odezwał się przyczajony homofob. Skąd się tobie wzięło, ze LGBT czują się lepsi od innych? I rozumiem że ty jesteś ten normalny, bo akceptujesz aktualny stan rzeczy, czyli dyskryminację tych osób i denerwuje cię, że
Tymajster - >jedni mówią kochaj bliźniego
inni trąbią o tolerancji
obie strony robią ...

źródło: centrysta

Pobierz
@PanMaglev Ciekawe jest, że za każdym razem jak PiSowi spadają słupki poparcia to pojawia się ostry, chamski pocisk po katolach zupełnie jakby ktoś celowo chciał przypomnieć katolikom, że bez względu na cokolwiek innego nie mają alternatywy dla popierania PiS.
Bawcie się k*rwa dobrze ze swoimi rasistowskimi wysrywami, ale potem nie płaczcie że PiS będzie rozkradał ten kraj trzecią kadencję.
@PanMaglev: Jesli przeszkadza ci to ze ktos blokuje ulice w dzien wolny od pracy to chyba raczej tak nie do konca tolerujesz. Jeszcze rozumiem gdyby to byl dzien roboczy i bys sie spieszyl do pracy a objazdy by byly zakorkowane. No ale w dzien wolny, nawet jak dzis pracujesz to korkow nie uswiadczysz.

czekam na procesję w stylu filipińskim, skoro można się „uzewnętrzniać publicznie” w dowolny sposób


@PanMaglev: powodzenia w
@Tymajster: przyczajony homofob krypto prawicowiec, co jeszcze ci slina na jezyk przyniesie tolerancyjny czlowieku?? XD

Czytałem gdzieś ostatnio, ze centryzm to teraz największe zło dla skrajniaków z lewicy i prawicy :D
@PanMaglev: ja tam jestem zadowolony. Bo dzięki temu, że są te gusła to jest dzień wolny. Jeżeli nie byłoby tych marszów - musielibyśmy maszerować do pracy
@Tymajster Obiektywnie to katole są lepsi dla społeczeństwa bo :
1. Generują przyrost naturalny i zastępowalność pokoleń. A także emerytury.
2. Statystycznie znacznie rzadziej chorują na bardzo drugie w leczeniu choroby jak HIV i HCV. A przy refundacji leczenia tych chorób są tańsi (średnio) dla społeczeństwa.
3. Rzadziej popełniają samobójstwa i popadają w depresję.
Wszyscy powinni mieć takie same prawa i obowiązki w społeczeństwie. Ale są trendy dla niego lepsze i gorsze.
Czy na prawdę muszę oglądać wszechobecną kolorowa tęczę w logach wielu producentów? Czy nie mogą obnosić się z tym w zaciszu swojego biura?


@Miijjii: nie podoba ci się #!$%@? przymierze z Bogiem?

12 Tedy rzekł Bóg: To jest znak przymierza, który Ja dawam między mną i między wami, i między każdą duszą żywiącą, która jest z wami, w rodzaje wieczne.

13 Łuk mój położyłem na obłoku, który będzie na znak przymierza