Wpis z mikrobloga

Zamawiam Audi S3 ale żaden kolor nie pasuje mi w 100%. Zastanawiam się między Pythonem a Daytona. Który byście brali? Żółty to wiocha?
#samochody #audi #motoryzacja
rol89 - Zamawiam Audi S3 ale żaden kolor nie pasuje mi w 100%. Zastanawiam się między...

źródło: s3

Pobierz

Który kolor?

  • Python Yellow (lewy) 56.1% (106)
  • Daytona (prawy) 43.9% (83)

Oddanych głosów: 189

  • 41
@rol89: @scanionajlepszo @Pharos O ja Cie, ile fanów S trójeczki, witam też w klubie oczekujących na S3 ;-) U mnie zamówienie było na początku maja za podobną cenę co Ty (+2k u mnie). Nie mogę się doczekać na informacje o produkcji i odbiorze.

Ja wybrałem kolor żółty, na żywo jest całkiem fajny aczkolwiek to nie jest taki pikachu-żółty jak np. w Mercu, tylko bardziej coś jak lekko zielonkawy banan czy musztarda
Co to za głupie gadanie?


@LosoweKontoLosowegoWykopowicza: Napisałem później, że w tej cenie jest to zajebista okazja. Cupra ST (a to kombi) kosztuje również 200k choć tam też jakieś rabaty mogą wchodzić no i są hamulce brembo.

Tym nie mniej za 217k s3 jest bardzo fajnym premium dupowozem ze sportowym zacięciem.

Mam bardzo złe wrażenia z poprzedniej generacji i mając i30N mam bardzo wysokie wymagania co do sportowych funkcji w aucie.
@cwlmod: Kumam, wybacz. Sam osobiście uważam, że S3 to coś po środku takiego wygodnego daily a sportowego samochodu, bo jednak w porównaniu do właśnie i30 no to auto wieje nudą, ale za to IMO zyskuje się dużo w wygodzie i bajerach. Co kto lubi, mi na takim twardym bolidzie nie zależało aż tak, a w S3 bardzo doceniłem po prostu użytecznośc i codzienną przyjemnośc z jazdy.

Nadal to lepsze niż te
@LosoweKontoLosowegoWykopowicza: Ja po prostu miałem zawsze wrażenie ze s3 to taki mniej ekstremalny sportowiec od rs3 czyli cos na poziomie mojego hyundaia. W rzeczywistość jest tak jak napisales ze to normalne daily z mocniejszym silnikiem i nieco poprawionym podzespolami.

Jechalem kawałek megane rs i w sumie to nie wiem dlaczego ludzie narzekają na twardość. To wcale nie sa taczki a odwdzięczają sie zawieszeniem ktore bardzo szybko sie stabilizuje i takie typowe