Wpis z mikrobloga

Baba z MOPS-u mówi "Panie Chuopie, ponad 30 lat na karku, idzie Pan do pracy, ja jakąś kobietę Panu znajdę, jest tu kilka w okolicy, nie urodziwe, ale zawsze"

No chuopa zamurowało i smiechł se i zarechotał.

MOPS tera usługi matrymonialne prowadzi, Łooo to mi się podoba!

Jedna baba dla każdego chuopa fundowana z MOPS, byle nie madka z dzieckiemmm.

#przegryw #przegrywpo30tce #blackpill #800plus
  • 18
w tym kraju to właśnie wstyd pracować i płacić podatki na złodziei z PiSu i madki 500+ tylko neet, pobieranie zasiłków i praca na czarno.


@11262: Dokładnie tego stylu odpowiedzi oczekiwałem od ludzi racjonalizujących brak swojego ogarnięcia życiowego. Spoko, możesz zarabiać na czarno i gdy spadniesz z drabiny to szef Cię w las wywiezie. Możesz brać to 1500zł zasiłku i 2k pod stołem, ale jakby Twoje umiejętności były cokolwiek warte, to
@Daronk: Tak a jak będę pracowała legalnie i mi się coś stanie to zdechnę pod płotem soru, albo jak zachoruje na raka to termin bedzie na 2029 rok, no chyba że prywatnie to wtedy za tydzień, podniecacie się niby tą służbą zdrowia, a każdy prawie i tak się leczy prywatnie i tyle jest z tych waszych gówno wartych składek, jedyny wasz argument to hurrr durrr jak coś ci się stanie, to
@11262: Kolejna racjonalizacja. Ty po prostu okradasz resztę społeczeństwa, a nie unikasz opłat dla "pasożytów". Najśmieszniejsze jest to, że sama jesteś tym pasożytem, których tak nienawidzisz. Nie składasz się na infrastrukturę, służbę zdrowia (zrób cokolwiek bardziej skomplikowanego prywatnie - po Twoim wcześniejszym wpisie wiem, że mam do czynienia z 19 latkiem na śmieciówce bo nic nie wiesz o życiu) oraz wszystkie inne benefity płynące z życia w społeczeństwie. Po prostu #!$%@?
@Daronk: ale wiesz, że na infrastrukturę, służbę zdrowia, 800+, więźniów, policję, patologię, polityków, urzędasów, emerytów, bombelki i generalnie państwo składa się głównie klasa średnia (czyli zakładam, że ty)?

Kto tu jest frajerem? Patologia i klasa wyższa nie płacą podatków (lub odprowadzają za granicę).
@Daronk: "benefity życia w społeczeństwie"

Pijak co se łeb rozbije lub ćpun co przedawkuje, a dnia w życiu nie przepracował dostanie lepszy treatment i serię badań niż osoba co się składała na ten system 40 lat czekając w kolejkach po 5 lat.