Wpis z mikrobloga

  • 77
@VitStan ostatnio zacząłem jako kompletny junior i staram się nie ciążyć zespołowi. Powiedziałem, że postaram się wszystko ogarnąć, to to i to. Na co dostałem odpowiedź:
- Super, ale bez stresu i pamiętaj aby się nie przepracować i nie pracować ponad czas.
  • Odpowiedz
@VitStan ja mam super mentora. Staram się jak najbardziej samodzielnie pracować. Jednak jak mam jakiś problem, z którym nie mogę sobie poradzić to zawsze pomoże i wytłumaczy co, jak i skąd. Super gościu.
  • Odpowiedz
@VitStan: sam się staram taką osobą być, z drugiej strony trzeba też wyczuć z kim się pracuje, jakie ma ten juniorek nastawienie do wykonywania zadań. No i unikać przede wszystkim obśmiewania, bycia przemądrzałym bo od razu juniorek będzie zniechęcony.

Z drugiej strony jak przypominam sobie początki mojej kariery w IT to będąc na supporcie kiedyś w trakcie dnia przy rozwiązywaniu jakiegoś problemu się mnie kieras spytał co to DNS i DHCP
  • Odpowiedz
  • 3
@VitStan co prawda nie IT ale kiedyś sam trafiłem na dobrego nauczyciela w swoim zawodzie, dużo sam się uczyłem i teraz dziele się tym z nowymi. Wiem, że dobre wdrożenie nowego pracownika to klucz do tego by został dłużej.
  • Odpowiedz
@VitStan: chciałbym mieć w swoim zawodzie takich mentorów... niestety u nas są: COOOOO ????? NIE WIESZ TEGO????? no dobrze powiem ci. I już pozostaje latka że z nim nie będzie partnera do dyskusji..
  • Odpowiedz