Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pytanie do Mirków z #zielonagora - po ostatnich przeżyciach znajomego, zaczynam się zastanawiać - gdzie w #zielonagora powinno się udać w razie wypadku (np. jakieś złamanie)? Pytam poważnie, bo mamy niby sor - ale tam ambulatorium jest czynne od 15, wcześniej można parę godzin całować klamkę i nikt się nie zainteresuje. Podobno do godziny 15 powinno się (?) iść na Wyszyńskiego, ale znajomego nie raczyli obsłużyć (z poważnym urazem).



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
  • Odpowiedz
@mirko_anonim ja raz miałem tak że poszedłem do polikliniki do rodzinnej ona wystawiła mi skierowanie zrobili mi przeswitlenie po 3-4h. rodzinna tylko powiedziała żebym następnym razem zadzwonił zanim przyjdę to szybciej się uwiniemy z problem
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @ bazibart Też dobry pomył - mam tylko nadzieję, że to nie częsta praktyka ze strony SOR, ale właśnie tak zrobił mój znajomy. Kazano czekać do godziny 15 (pojawił się na SOR o godzinie 9), aż zostanie otwarte ambulatorium. Stąd też moje przerażenie.

@Adolf_Dolas dzięki za pomysł, warto znać taką drogę na przyszłość (oby się nie przydała)

  • Odpowiedz