Wpis z mikrobloga

Te memy o skąpych poznaniakach to najprawdziwsza prawda - XD, galeria handlowa i płatne toalety XD. Jak się cieszę że jestem z Warszawy i tu nie ma czegoś takiego jak płatne toalety w galeriach


@pieknylowca: ale przecież to ty jesteś skąpy, skoro żal ci wydać na toaletę i idziesz srać pod Most Dworcowy xD
Warszawy i tu nie ma czegoś takiego

@pieknylowca: Za to masz syf w toalecie ale za darmo. Tutaj masz kulturkę, czysto, pachnąco. Bilet dostajesz za darmo jak kupisz coś w galerii (jesteś jej klientem) albo możesz wymienić na usługę później. Witamy w cywilizacji a nie osranym wschodzie jak rosja.
Natomiast opłata jak już pisali wyżej wynika z tego, że to dworzec i dużo patologii się kręci, tak wiec coś za coś - albo obrzydliwe darmowe kible jak były na starym dworcu albo namiastka jakieś cywilizacji.


@kszaku: Ale mówisz że jak toaleta będzie za trzy złote to ta patologia przestanie zaspokajać swoje potrzeby fizjologiczne?
Czy jesteś świadomy że te czynności i tak będą realizowane, ale uważasz że to lepiej jeśli się
@pieknylowca: ja szanuje ich bo są oszczędni i pracowici. Lubią też porządek, najlepiej się bili w 1920. Gdyby cała Polska taka była to w tym #!$%@? kraju byłoby lepiej. Jestem prawej strony Wisły i tutaj mental bardziej pasuje do Ukrainy. Rozrzutność, #!$%@?, wyjebka na jakość życia i wykonanej pracy. Ludzie bardzo dobrzy ale mental #!$%@?.
albo obrzydliwe darmowe kible jak były na starym dworcu albo namiastka jakieś cywilizacji.


@kszaku: a może trzecia opcja, galeria handlowa która kosi pewnie setki tysięcy zysku miesięcznie zapewni sprzątanie w toaletach jak każde cywilizowane miejsce ¯\(ツ)