Wpis z mikrobloga

Mam pytanie #technologia #sklepyinternetowe #empik #morele #telefony

Szukam telefonu w internecie, interesujący mnie model widzę dużo taniej w sklepie morele i empik o nawet 1000zł niż sklepy media markt, media expert itp.
W empiku i morele telefon nie jest podpisany jako używany, naprawiany, czy po zwrocie. Widzę że przy opcji wybrania kup jest dopisek że zamawiasz ze sklepu Deluxury i tu moje pytanie. Sprawdziłem ten sklep na google i jest jako zamknięty na stałe, opinie negatywne głównie jako że sprzedają używane sprzęty, uszkodzone, brak faktury, rat, problemy z reklamacją itp.

Dlaczego takie popularne sieci jak empik i morele współpracują z firmą krzak, która wysyła używane/uszkodzone rzeczy? Typu wchodzi mój rodzic na taki empik, widzi dużo taniej jakiś sprzęt i zamawia, nie widzi mikro dopisku, że to idzie od Deluxury, a nie od Empik. Wtf tym powinny zająć się odpowiednie organy.
KarolaG17 - Mam pytanie #technologia #sklepyinternetowe #empik #morele #telefony 

Sz...

źródło: Screenshot_2023-05-31-21-29-30-18_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • 2
@KarolaG17 nie brałbym w Deluxury. Obsługiwałem sprawy klientów którzy kupili u nich telefony przez Empik i tragedia z obsługą reklamacji, które zdarzały się strasznie często.

Tak duże firmy robią to oczywiście dla pieniędzy, bo mają z tego marżę.
  • Odpowiedz