Wpis z mikrobloga

@nastaremilion tylko potwierdzasz zerową skuteczność terapii, skoro nie wyzbyłeś się nawet tak prymitywnego uczucia, jakim jest pogarda względem innych.( ͡º ͜ʖ͡º)
Jak się czujesz z faktem, że płacisz za rzeczy, których skuteczność i prawdziwość jest na równi z wróżką i innymi zabobonami dla ubogich intelektualnie? Pewnie jak frajer, jakim niewątpliwie jesteś. Na starość dasz sobie wcisnąć ekskluzywną pościel z cudownymi garnkami xd
zieeeew, beka z was przegrywy xD żyjecie w bańce #!$%@?, nic się u was nie zmienia oprócz rozmiaru zakoli xD


@nastaremilion: ujadasz typowo jak przegryw na wyparciu XD
Musisz zmienić terapie, bo rurzne som. :D A obecna jak widać powyżej nie działa i nienawiść do innych i nerwy cie ponoszą, oj ponoszą.

Albo po prostu jesteś autorką tego czegoś i ci faktycznie przyda się ta terapia z takim podejściem do innych
@Capri-Sonne @PonuryKos123 oj tak byczqi, przekonaliście mnie xD to dlatego psychiatrzy zalecają pacjentom terapię jako uzupełnienie leczenia, bo są nieskuteczne xD terapia dla ubogich intelektualnie, ale do kościoła pewnie chodzicie? xD jeszcze napiszcie, że ziemia jest płaska, bo elipsa to zabobon na który nie ma dowodów. nie zapomnijcie mnie pozdrowić w swoich pożegnalnych listach
Popularność terapii jest dla mnie mega smutna, bo pokazuje że jako społeczeństwo stoimy ciągle w miejscu. Odejście od religii przez bardziej rozwinięte społeczeństwa napawało mnie optymizmem, że ludzie poszli do przodu i nie potrzebują już szamana który będzie im mówił jak ma żyć. Niestety zamiast pójść do przodu, ludzie po prostu zastąpili starych szamanów nowymi. Z dwojga złego już lepiej było zostać chyba przy tym księdzu czy kalifie zamiast podmieniać ich na
@nastaremilion:
plot twist? nie musiałeś pisać, od razu po wpisać widać, że potrzebujesz terapii. A skoro tak się odpalasz w tym wątku, to jednoznacznie widać, że podświadomie żałujesz wydanych pieniędzy w związku z brakiem efektu dotychczasowej. Ale spokojnie, "rurzne som" terapie. Z pewnością kiedyś znajdziesz odpowiednią. :D

I faktycznie nie psychologiem a już prędzej z taką prezentowaną pogardą do innych, "gorszych", to możesz być stereotypową psycholoszką. XD
@PonuryKos123 właśnie napisalem, że nigdy nie byłem, a ty twierdzisz że żałuję wydanych pieniędzy xD a skomentujesz jakoś własną pogardę do ludzi korzystających z terapii i psychologów? xDdd nie wolaj mnie już i zapisz się na terapię
właśnie napisalem, że nigdy nie byłem, a ty twierdzisz że żałuję wydanych pieniędzy xD

@nastaremilion: Coraz lepiej, próbujesz się wykręcić od własnych wpisów i sam sobie zaprzeczasz. :D


a skomentujesz jakoś własną pogardę do ludzi korzystających z terapii i psychologów? xDdd nie wolaj mnie już i zapisz się na terapię


I do tego na mnie rzucasz projekcje w kwestii swojej pogardy w stosunku do innych. Bławo, bławo XD

@kazik34 cześć, wszystkim! piszę pracę magisterską dotyczącą relacji damsko-męskich w XXI wieku, męskości i kobiecości oraz tego, jak postrzega się kobietę i mężczyznę dzisiaj w kulturze i społeczeństwie.

Szukam osób chętnych do anonimowych wywiadów na potrzeby mojej pracy magisterskiej. Otóż potrzebuję obecnie Panów identyfikujących się jako incele. Ogólnie chodzi o mężczyzn mających nikłe bądź zerowe doświadczenia z kobietami.

Rozmowy przeprowadzam na czacie poprzez pisanie. Wyjątkowo, jeśli ktoś by wolał, możemy pogadać głosowo,