Wpis z mikrobloga

To już szczyt. Wieszanie psów na bogu ducha winnej stylistce, bo paski od butów wpijały się kobietom plus size w łydki. Przepraszam ale skąd ta kobieta miała im wziąć buty, które się nie będą wżynały w nogi, z d#$y? Takie się teraz buty produkuje. Dopasowane do rozmiaru ludzi w normie wagowej. Wżynajace się w zbyt masywne łydki buty są według autorki artykułu niebiezpieczne! Ale nadwaga nie jest. Zamiast doceniać, że się kobiecinie chce szukać strojów komunijnych dla kobiet o nietypowych figurach to jeszcze zniszczyli jej dobre imię jakby to była jej wina, że nie ma ubrań dla kobiet w większych rozmiarach.

#pytanienasniadanie #plussize #bodypositive #fatshaming #grubancypacja #modadamska #przemysleniazdupy
WielkiNos - To już szczyt. Wieszanie psów na bogu ducha winnej stylistce, bo paski od...

źródło: temp_file.png3709743661756738405

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • 3
>od butów wpijały się


co robily xD


@brakloginuf wpijały się. Słowo użyte w artykule.

1. «zagłębić się w coś zębami, paznokciami lub palcami»
2. «cisnąc, sprawić ból
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Dobór fasonu butów od początku był bez sensu - zapięcia wokół kostki wyglądają dobrze tylko na naprawdę szczupłych nogach o wąziutkiej kostce. A te złote sandałki są za małe na długość, stopa wylewa się nie tylko na szerokość, ale też wystaje do przodu.
Na ulicy widuje się buty u babek z nadwagą lepiej dobrane niż przez tę stylistkę, czyli kupić szersze obuwie się da.
  • Odpowiedz
  • 0
Na ulicy widuje się buty u babek z nadwagą lepiej dobrane niż przez tę stylistkę, czyli kupić szersze obuwie się da.


@jeden_na_dziesiec ja nie widziałam. Dla mnie to norma, że kobiety plus size noszą za małe rzeczy, bo po prostu większych nie ma.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Oczywiście jest problem z dostępnością ubrań w większych rozmiarach, ale to nie jest tak że ich w ogóle nie ma. Jeśli stylistka w tv bierze się za taki temat to powinna się bardziej postarać, a nie iść na łatwiznę i ubierać ludzi w za małe ciuchy.

I nie chodzi o to czy nadwagą jest zdrowa czy nie, ale jak już ktoś ją ma to musi się jakoś ubierać, nie?
  • Odpowiedz
  • 0
I nie chodzi o to czy nadwagą jest zdrowa czy nie, ale jak już ktoś ją ma to musi się jakoś ubierać, nie?


@CudMalina no to jakoś je ubrała to ją zjechali ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@WielkiNos: 1. Przychodzisz do telewizora pokazać jak ludzie mają się ubierać
2. Jesteś ubrany w sposób który uwydatnia wady
3. Ludzie zwracają uwagę że tak nie należy się ubierać
4. Rrreeeeee a skąd ona miała wziąć dobre ubrania

  • Odpowiedz
@WielkiNos ale widziałem dzisiaj kobietę z dużym nosem. No ogromny był, taki mocno do przodu wysunięty. Efekt potęgował fakt że sama była drobna. Jeszcze ciemną karnacją się wyróżniała. Od razu pomyślałem o Tobie, chociaż myślę że nie masz do niej podjazdu.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Wiesz co, chyba od stylistki oczekuje się jednak czegoś więcej. Można na spokojnie znaleźć ubrania w większych rozmiarach. Skoro już się za to zabrała to trzeba było zrobić to lepiej.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Ja już #!$%@? nic nie rozumiem. Z jednej strony jakieś gadanie że ulane jest piękne, a jak baba zrobiła stylizacje podkreślająca te piękne fale smalcoatlantyckie to jest besztana że stylizacja nie wyszczupla ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@WhiskyRomeo: nie, przez tłuszcz wygląda grubo tylko przez za małe buty. Modelki chodzą czasem w większych rozmiarem szpilkach na sesji foto, tylko po to żeby stopa wydawała się mniejsza. Tu kluczem są proporcje. No i buty maja swoją rozmoarowke i czasami maja np napis "tęgosc g"

To co ma ta pani na stopach to pewnie but z, sieciowki z ciuchami dla nastolatek. Robiony w, Chinach.
  • Odpowiedz