Wpis z mikrobloga

Niedawno ktoś mi podesłał linka z typem po prawej. Od patrzenia można dostać epilepsji. Nie może trzymać kadru nieruchomo?


@Richtig_Piwosz: niestety, taki ekhm "zabieg artystyczny". Podobnie jak z niektórymi montażystami dodającymi efekty dźwiękowe, które rozwalają bębenki. Pewnie gdyby nie taki montaż, gdzie cały czas kadr lata (i ciągłe darcie się do kamery), to odpadłoby sporo oglądających, bo filmik straciłby na "dynamice" i nie zaciekawiłby niektórych widzów. Nie popieram, ale rozumiem.
@AdamKarolczak02137 Ja jebix czy ja napisałem że dziki jest postacią opiniotwórczą? Ma zasięgi i potrafi z nich korzystać, pod ostatnim filmem o socjalu ponad 130 tys reakcji, znakomita część to patusy i starsi ludzie, główny target partii rządzącej. Jestem rozczarowany waszym powierzchownym spojrzeniem, no ale hehe Dr.Dre
@Essology: niesamowicie #!$%@?ący typ - Dziki Trener, który jedyne co robi to drze ryja do kamery i chyba czyta wykop i tam gdzie najbardziej plusowane komentarze to z nich robi sklejkę i ma gotową wypowiedź