Wpis z mikrobloga

Kolejna krótka ankieta typu "Czy zgadzasz się z poniższym stwierdzeniem" ( ͡° ͜ʖ ͡°) a stwierdzenie jest takie:

Główne źródła znajomości, przyjaźni, etc. to przede wszystkim szkoła a na drugim miejscu wszelkiego rodzaju imprezy/zabawy. Jeśli ktoś przez całą szkolną edukację nie zdołał sobie stworzyć grupy znajomych czy przyjaciół jakichkolwiek i po zakończeniu szkoły nie ma z nimi nic wspólnego, a dodatkowo nie imprezuje, nie chodzi na jakieś zabawy integracyjne itd, to raczej będzie wiódł samotny żywot
#pytanie #rozkminy #ludzie #relacjemiedzyludzkie #samotnosc #mlodosc #ankieta

Zgadzasz się?

  • Tak 72.9% (35)
  • Nie 27.1% (13)

Oddanych głosów: 48

  • 13
  • Odpowiedz
@viciu03: co ma szkoła do życia dorosłego? nawet studia wiele nie mają, po studiach się przeprowadzisz gdzieś dalej i kontakt się urywa nawet nie zauważysz kiedy. głównym źródłem znajomości gdziekolwiek wydaje mi się, że są wspólne hobby i eventy, na które regularnie uczęszczasz.
  • Odpowiedz
  • 2
@dzienjakcodzien: no nie wiem. Z moich obserwacji wynika, że masa ludzi po kilku, kilkunastu latach od zakończenia szkoły dalej się spotyka z jakimiś kumplami z klasy, albo mają ziomków z osiedla, których znają x lat.
Albo poznają ludzi na imprezach, melanżach, miłości się rodzą przez znajomych innych znajomych itd.
Nawet moja mama ma dwie przyjaciółki najlepsze, z którymi przyjaźni się od podstawówki a ma 49 lat
  • Odpowiedz
  • 0
@TFGM: przed niektórymi, którzy wtykają za bardzo nos w nie swoje życie, trzeba kręcić ( ͡° ͜ʖ ͡°) lubisz grzebać innym ludziom w profilach i bawić się w Sherlocka Holmesa, więc poniekąd wyświadczam ci przysługę. Bo gdy nie wiesz czy w danym komentarzu kręcę czy też nie, możesz wejść sobie na profil i robić to, co najbardziej uwielbiasz czyli stalkować, grzebać, robić screeny – w końcu ułożyłeś
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 0
@TFGM: niby nie ale jeśli chodzi o dzieci to trochę ta ( ͡° ͜ʖ ͡°) najlepszy wiek na rozpoczęcie rodzicielstwa to między 20 a 30 lat
  • Odpowiedz
  • 0
@viciu03 po pierwsze to skad wiesz że nie mam dzieci a po drugie jak widze po twoich postach to tobie nie grozi rodzicielstwo
  • Odpowiedz
  • 0
@TFGM: to prawda, ja nie zamierzam być rodzicem i jest to moja decyzja. To, że ty ich nie masz można wywnioskować po twoich postach. Aczkolwiek możemy uznać, że są to moje domysły wyłącznie, ponieważ nie mam za bardzo w zwyczaju oceniać ludzi na podstawie ich wpisów czy komentarzy, jeżeli nie pogadam z nimi prywatnie (chyba, że sami zaczynają atak)
W przexiw do niektórych użytkowników;))))
  • Odpowiedz