Wpis z mikrobloga

Mirki zwracam się do Was z pewną prośbą o pomoc finansową. Zależy mi na 20 zł na bliska, kwota która pozwoliłaby mi rozwiązać pewien pilny problem. Suma ta może wydawać się niewielka, ale dla mnie ma ogromne znaczenie.
Mogę potwierdzić swoją tożsamość na priv, zawsze spłacam swoje długi, pieniędzy potrzebuję na 2-3 dni, zwracam tak samo blikiem.

#pytanie #blik #problem #jedzenie #prosba #pieniadze
  • 10
  • Odpowiedz
@lambdalambdalambda Na towar potrzebujesz? Serio liczysz, że ktoś ci w sieci przeleje pieniądze? Idź lepiej pożycz od znajomego, sąsiada. Jeszcze zielonka z jednym wpisem. Gdyby to był ktoś z 10 letnim stażem to jeszcze byśmy mogli rozmawiać.
  • Odpowiedz
@berecik: Nie on pierwszy. Kolejny dodał wpis, zbiera na zrzutkę dla "chorego brata". Na 5tysiecy, ciekawe gdzie takie tanie operacje... I wez tu chciej komuś pomoc, jak oszukują jak się da.

A 5tysiecy zapewne dlatego, że zrzutka ma regulamin i nie można zbierać więcej ponad ta kwotę, na wyższe kwoty trzeba wysłać wyniki badań.
  • Odpowiedz
@berecik, brzozowskia.pl: To długa historia. Dodałbym ze swojego konta, ale dostałem bana za pastę o serwerowni na niemal 12 letnim koncie jak emigrowałem na hejto. Mniejsza, w każdym razie udało mi się załatwić trochę kasy. Jestem uczcimy i zawsze spłacam długi, myślałem, że trafię na kogoś równie uczciwego, kto rozumie, że są na świecie ludzie honorowi.

Pożyczanie obcym ludziom to zawsze ryzyko, ale jak ktoś nie wychodzi z założenia, że każdy
  • Odpowiedz