Wpis z mikrobloga

Czy taki zestaw wędkarski byłby dobry dla "średnio znającego się na wędkarstwie" ?
Chciałbym Tacie kupić na prezent.

Z ryb, które u nas są to m.in. Leszcz, płoć, karp, sandacz, węgorz, szczupak i ukleja.

Pozdrawiam :)

https://allegro.pl/oferta/zestaw-wedkarski-spinning-2-4m-mega-zestaw-54el-11077326072?reco_id=0cce24be-f548-11ed-a00b-da62c915e24b&sid=041047f9c36843e364ecb91b45c568a2755aa386fe7e14ee7421a14291fbf951

#wedkarstwo #pytanie
Moh1kanin - Czy taki zestaw wędkarski byłby dobry dla "średnio znającego się na wędka...

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Moh1kanin: Niestety te gotowce z allegro to porażka, dopytam żeby coś Ci wybrać ciekawego:

1) Budżet taki max, który można minimalnie przekroczyć i nie będzie krzyku.
2) czy wędka do wszystkiego czy konkretnie pod jakąś metodę ( spławik , grunt bądź spinning)
3) również wliczać, jak w tej ofercie, pokrowiec + podbierak + akcesoria ?
  • Odpowiedz
  • 1
@Kroledyp: Chyba postać i poczekać na rybę :)

@bezi:

1. Max 250zł
2. Tutaj nie mam pojęcia, chyba spławik.
3. Fajnie by było, gdyby wliczone były różne akcesoria, szczególnie pokrowiec :) Podbierak nie jest potrzebny.
  • Odpowiedz
@Moh1kanin Nie polecam, takich zestawów, na prawdę. Mam znajomego którego namawiałem na wędkarstwo razem raźnie i cichy spokojny chłopak też kupił jakieś tanie rzeczy z allegro. Tragedia wędka taka sobie.. Kołowrotek jedno łożyskowy po sezonie nie nadawał się do używania. Przy wyrzucie już mu się plątało wszystko. Siatka z plastiku.. za to chyba mandat jest. A dajcie spokój. Teraz posłuchał się rad zarobił odłożył skromne 800 zł i ma 2 wędki spławik
  • Odpowiedz
@Moh1kanin:
Starałem się brać z jakiegoś jednego sklepu, przez co niektóre produkty były mocniej ograniczone.
Dobierane pod metodę spławikową, bądź Spinning / spławik.

Są trzy rodzaje wędek:
teleskop odległościówka - spławik +: dobre rzuty, łatwy transport / -: mniejsze czucie niż 3skład
3 skład odległościówka - spławik +: najbardziej precyzyjny, nalepsze czucie ryby / -: długość transportowa, rozkładanie
krótki Teleskop - spinning/spławik +: najbardziej uniwersalny, najkrótszy w transporcie / -:odległość rzutu,
  • Odpowiedz
@Kroledyp:

Jak Cie budżet puszcza trochę dalej to kilka rzeczy bym dał innych, ale ciesze się że pomocne

(;`ー´)o/~>°))))><
  • Odpowiedz
  • 2
@bezi: O, kołowrotek za 50zł, 125zł za wędkę.
Pokrowca bym poszukał jednak trochę mniejszego.
Niezła rozpiska dziękuje.
Tobie też dziękuje @mariobrosnan . Pomieszam sobie wasze propozycje i coś wybiorę :)
  • Odpowiedz