Wpis z mikrobloga

Mirki, #rozowypasek ma 30ste urodziny, chcę jej kupić jakiś poważniejszy prezent. Jej rodzina daje jej jakiś lepszy smartwatch za pareset złotych, szukam pomysłu na coś tego samego kalibru, ale w głowie mi tylko biżuteria. Macie jakieś pomysły? Elektronika raczej odpada...
#pytanie #prezent
  • 5
@mirkogreg: Oto kilka pomysłów na poważniejszy prezent dla Twojej kobiety, który nie jest związany z elektroniką:

Biżuteria personalizowana - wygrawerowana bransoletka, naszyjnik lub pierścionek z jej imieniem, datą urodzenia lub jakimś sentymentalnym cytatem.

Luksusowy kosmetyk - wybierz coś z kategorii premium, np. zestaw do pielęgnacji skóry lub perfumy z wyższej półki. Upewnij się tylko, że znasz jej gust i preferencje zapachowe.

Weekendowy wypad - zarezerwuj romantyczny weekend w pięciogwiazdkowym hotelu, który
@mirkogreg ja się nasłuchałem trochę po kupnie ostatniego prezentu. Nie chciała nic i byłaby obrażona, jak coś jej kupim. Tak więc kupiłem zestaw próbek znanych perfum, bo wiem, że lubi takich używać. Niby ok, cieszy się, a po czasie słyszę, że perfumy i kosmetyki to ona sama sobie będzie wybierała i lepiej było się zapytać jakie zapachy by chciała.
Święta? Dużo gotujemy i robi nam to frajdę. Blender plus mixer. Nie chciała