Wpis z mikrobloga

Ale Jarosław poraz kolejny ograł najgłupszą opozycję ever.

co tu się w ogóle dzieje XD

ko popiera pisowski socjal więc praktycznie zaczynają równać się z lewicą,

zamiast próbować zaoferować coś wyborcom Konfederacji, to nawalają w nich jakimiś bzdurami i otwierają kolejny front do odpływu wyborców

dzisiaj platforma i cała ko oferuje tylko to że nie jest pisem XDD

a przy tak ogromnych strukturach samorządowych i w sektorze publicznym które posiadają mają już tylko leciutko ponad dwa razy większe poparcie niż trzecia Konfederacja, która dopiero wyszła z podziemia.

ko jeszcze w tej kampanii będzie walczyła o samodzielną większość dla pisu XDD

powtórze to co pisałem wiele razy - najgłupsza i najbardziej nędzna opozycja jaka tylko może istnieć, podnózki Kaczyńskiego

#pispojednozlo #polityka #konfederacja #pis #tusk #platformaobywatelska #4konserwy #neuropa
  • 17
  • Odpowiedz
ko jeszcze w tej kampanii będzie walczyła o samodzielną większość dla pisu XDD


@albo_wutka_albo_buk: Obserwując ruchy platformersów i widząc ich skutki w sondażach, jestem przerażony wizją z tego cytatu, bo zaczyna się urealniać. Ja wiem , że tusk celowo robi wszystko, żeby przerżnąć te wybory, ale w tym roku działania platformersów to przesada.
  • Odpowiedz
@albo_wutka_albo_buk: mam nieodparte wrażenie, że oni zwyczajnie nie chcą wygrać tych wyborów xD No bo pomyśl. Jakakolwiek próba posprzątania tego burdelu, to szarganie sobie nazwiska. Lepiej zostawic to tak jak jest, niech ten kraj #!$%@?, a resztę co zostanie wykupią Niemcy, z Amerykanami.
  • Odpowiedz
Ale Jarosław poraz kolejny ograł najgłupszą opozycję ever.


@albo_wutka_albo_buk: czy Jaro ograł? Nie. 800+ ma przykryć aferę rakietową. Czy opozycja dała dupy nie wymyślając nic ciekawego jako odpowiedź na 800+? Po całości, bo #!$%@? wiadomo było że wcześniej czy później taki postulat się pojawi.


ko popiera pisowski socjal więc praktycznie zaczynają równać się z lewicą,


@albo_wutka_albo_buk: jeśli nie chce być marginalną partią to nie może obiecać mniej niż pis. Taki
  • Odpowiedz