Wpis z mikrobloga

#pocztapolska to jednak fachowcy. Miałem do dzisiaj do odebrania paczkę od chińczyka z lokalnej poczty. Przychodzę koło południa stanąć sobie w kolejkę, bo akurat miałem wolne. Poszło gładko, tylko z 15 min stania. Proszę młodej Julki, że paczkę chce odebrać, spisuje numerki z telefonu i pytanie, a do kiedy Pan miał odebrać. No do dzisiaj przecież napisane. Coś tam sprawdza i się okazuje, że pół godziny temu cofnęła ją do zwrotu. No to pytam uprzejmie, czy może cofnąć, może gdzieś tam leży jeszcze. Idzie szukać, wraca po chwili, czytnik w rękę i jakże miła dla mnie informacja. Niestety nie da się jej już cofnąć, nic Panu nie poradzę niestety. I tak się patrzymy na siebie i na te paczkę co trzyma na kolanach. Widzę, że ona chciałaby mi ją oddać ale system jest #!$%@? i nie może. Żartuję, że może pod ladą da radę. Oczywiście z pomocą przychodzi starsza koleżanka i oznajmia, że to przesyłka tabletowa, czy #!$%@? wie co i się nie da tego cofnąć. Także papa paczuszko, wracaj do chinczyka, byłaś tak blisko, na wyciągnięcie ręki ale nie dla psa to.
#heheszki #zalesie
ezekiell0 - #pocztapolska to jednak fachowcy. Miałem do dzisiaj do odebrania paczkę o...

źródło: ECMRwJ2XsAAj_n9

Pobierz
  • 71
Termin odbioru mija z chwilą zamknięcia placówki, tak więc masz prawo odebrać przesyłkę nawet minutę przed jej zamknięciem. Jak laska się pospieszyła i nie może wycofać zwrotu, to niech wola przełożonego (albo do niego dzwoni), żeby jej to cofnął.

@pcela:
To zawoła i #!$%@? jej zrobia, bo on wie o takiej praktyce XDDD
To jest POCZTA POLSKA, a nie firma ( ͡ ͜ʖ ͡)
@ezekiell0: Mi paczka z USA utknęła na Okęciu. W parę dni przeleciała 2 stany i wyleciała(!). A 2 tygodnie leży gdzieś w dupie na magazynie. Poczta Polska musi umrzeć. Valar Morgulis.
@ezekiell0: ja wysyłałem paczkę dla klienta, ale gnojek szybko anulował produkt więc poszedłem na pocztę i załatwiłem to, paczkę mi wydano, mimo że była w systemie jako "wysłano". No ale może to nie była paczka "tabletowa", chociaż myślę że zalezy wszystko od pani która na poczcie pracuje.
pasta czy co? Nie wierze ze tak bylo i 2 babki jeszcze, one tam wielkiej motywacji do nauki moze nie maja bo pensje sa minimalne a roboty duzo i ciagle ktos marudzi. Ale na mojej poczcie sa spoko. Stanie czasami jest coz, teraz jeszcze ukraincy (dolaczyli do polakow) placa rachunki w okienku, jak to mozliwe 2023... nie wiem.
Niestety nie da się jej już cofnąć, nic Panu nie poradzę niestety. I tak się patrzymy na siebie i na te paczkę co trzyma na kolanach. Widzę, że ona chciałaby mi ją oddać ale system jest


@ezekiell0: Da się cofnąć zwrot z systemu - ostatnio dokładnie tak robiła mi babka z okienka - był już zbity zwrot, ale po 5 minutach kłótni cofnęła i wydała paczkę
@czmaja: czyli jak coś sie nie miesci do skrytki to mają obowiązek wejsc na górę i doreczyc to osobiscie? Jezu a jak wchodzę za kazdym razem jak debil na dół z samej gory po paczki.