Wpis z mikrobloga

Agresywny ukrainski dezerter ubliża młodej polskiej patriotce pod pomnikiem żołnierzy radzieckich.

Poniższy film znakomicie wyczerpuje temat relacji polsko-ukrainskich. Tak jak twierdziłem od samego poczatku wojny, ukraincy nie byli, nie są i nigdy nie bedą naszymi przyjaciółmi. Są mili tylko kiedy czegoś potrzebują, gdy nie zgadzasz sie klekać im do kolan tak jak robi to obecnie reszta swiata, możesz dostać jedynie soczyste "idi na ch*j", które uslyszała autorka filmu.. Musimy jak najszybciej powstrzymać tą ekspansję, oddajemy nasz kraj walkowerem..

Akcja od 4 minuty.
https://youtu.be/dnPCIb1ROJw
#ukraina #rosja #polska #wojna #ukrofile #ukropol #bekazlewactwa #patriotyzm #kamraci
daeun - Agresywny ukrainski dezerter ubliża młodej polskiej patriotce pod pomnikiem ż...
  • 46
  • Odpowiedz
Patriotka czy kolejna skrajnie prawicowa debilka? XD
Przecież to oczywista prowokacja, żeby najeżdżać na ukrów ( sam za nimi jakoś nie przepadam ale litości ludzie i pelikany...)
  • Odpowiedz
patriotka sklada znicz pod pomnkiem armii czerwonej :D ja #!$%@?. hołubić oprawcy własnego kraju i nazywać sie patriota, to trzeba mieć kilka zwojów mniej:D
  • Odpowiedz
@daeun: #!$%@? onuco. Nie bedziesz mi tu wciskał w gardło kamractwa z Jabłonowskim i Ludwiczkiem. To jest znana w uniwersum młoda trans kamratka która z innym paszczurem prowadzi kanał na wzór Ludwiczka i Olszańskiego.
  • Odpowiedz
@daeun: Tobie to chyba literowka w nicku wkradla, chlopie, z tego co kojarze, to cala ta akcja byla wycelowana w ruskiego ambasadora, a nawet ten Ukrainiec przyznal, ze sa polskie flagi, bo Polacy tez gina na tej wojnie.
  • Odpowiedz