Wpis z mikrobloga

Chłop se usiadł elegancko, żeby mieć wygodnie i mu jaja nie gniotło, a jakaś Julka w pustym pociągu zamiast zwrocic mu uwagę albo się przesiąść to robi mu zdjęcia i wrzuca do internetu. Czy dla różowego mozgu to takie ciężkie do zrozumienia, że wygodniej jest nam nie złączać nóg, bo nam jaja i fiuta gniecie? Walczycie o normalizacje chodzenia bez staników, BO WYGODNIEJ, ale jak chłop mowi, że to też jest dla niego wygodniejsze, to już dyskryminacja kobiet i chłop zły. #logikarozowychpaskow #bekazpodludzi #bekazlewactwa #blackpill #redpill #logikaniebieskichpaskow
fanmarcinamillera - Chłop se usiadł elegancko, żeby mieć wygodnie i mu jaja nie gniot...

źródło: IMG_7409

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@jxvbqw: Bo usiadł koło okna, czyli tak jak większość ludzi by zrobiła. I nie, jakby usiadł na drugim końcu to zrobiłaby zdjecie, ze się tak rozjeb ał na drugim końcu. W tym poście chodzi wyłącznie o to, że Man bad, woman good. Poczytaj sobie inne posty tej panny.
  • Odpowiedz
@fanmarcinamillera: Kiedy przychodzi do zwrócenia komuś uwagi trzeba liczyć się z konsekwencjami za swój czyn i stan mentalny, także szansa, że którakolwiek w samotności otworzy japę wynosi ~0%.
Pozostając w temacie siedzenia - też was intryguje, że jak wchodzicie do zbiorkomów to zawsze laski siedzą, a wracające po godzinach tyralni chłopy z plecakami stoją wpatrując się pustym wzrokiem w okno marząc o tym, że kiedykolwiek jeszcze doznają szczęścia w życiu?
  • Odpowiedz
@jxvbqw: po pierwsze to nie wiadomo kto usiadł pierwszy, po drugie to co to #!$%@? ma znaczyć "musial usiasc akurat najprzeciwko niej", usiadł sobie tam gdzie chciał, wielkie oburzenie bo zwykły chłop budowlany śmiał usiąść na przeciwko krulowej julii, po trzecie jest w spodniach, dżinsowych, z zapiętym rozporkiem, nie wypadają mu jaja, nawet się nie odznaczają, więc widzę że problem tkwi głównie w punkcie drugim
  • Odpowiedz
będąc wysokim tak się siedzi wygodniej właśnie po to, żeby się nie #!$%@?ć w osobę z naprzeciwka


@Mar3czek: no dokładnie! ja jestem wysoka i moje złączone nogi uniemożliwiają przechodzenie ludziom w metrze, to co dopiero chłopa 1.90. Jakby musiała przesuwać nogi na lewo czy prawo bo on ma skierowane na nią to tez by marudziła.
  • Odpowiedz
@jxvbqw: jeszcze raz - czy ten wagon jest własnością tej pustej laski? Jeśli ten człowiek zapłacił za bilet to może usiąść sobie na miejscu, które mu odpowiada. Jesteś tak samo pusta jak autorka tego postu, a całkiem możliwe, że ty i ona to ta sama osoba.
  • Odpowiedz
@USSCallisto: no słów brak. W kościele też się ciśniesz do pierwszych ławek pełnych starych bab zamiast usiąść z tyłu, gdzie jest więcej miejsca? Tu kończę z tobą dyskusje, bo jesteś mocnym betonem intelektualnym, z każdą sekunda odpisywania tobie, ubywa mi po jednym punkcie IQ.
  • Odpowiedz