Wpis z mikrobloga

Mam dosyć tego #!$%@? iPhone’a. Kupiłem jakiś czas temu AirPods Pro 2 (1300 złotych w MediaExpert żeby nie było) i wszystko było ok aż do wczoraj. Teraz wyświetla się komunikat że nie można zweryfikować oryginalności słuchawek i do wyboru mam dwie opcje:

- rozłączyć się
- połączyć przez Bluetooth ale bez pełnej funkcjonalności i wyciszenia dźwięków otoczenia.

Myślałem że mnie #!$%@? strzeli, żadne porady, w tym te na stronie Apple nie rozwiązują problemu. Ktoś spotkał się z czymś podobnym?
#iphone #apple
  • 74
  • Odpowiedz
@Szejker-Szejker: chodzi o działanie systemu. Załóżmy,że klikniesz w aplikację i zobaczysz jak się otwiera, po czym znika okienko i wracasz do punktu wyjścia. Czasami miałem tak po kilka razy np. Revoult. Sam tel nie wyłączy się i nie zwiesi, chodzi o samo działanie określonych aplikacji. Poczytaj komentarze na appstore pod yt music, wiele ludzi ma podobny problem. Dla samego hardware bym kupił ponownie, genialny apart, ekran, głośnik, haptyka czy bateria. Jak
  • Odpowiedz
@Instrybutor_z_Orlenu

@78702318667314: typowy stary pierdziel, ktory w 2023 uwaza, ze apple jest drogie xd Typie, to nie jest 2013. Teraz ludzie uzywaja, bo jest to po prostu dobry i bezproblemowy sprzet


xD ios to najbardziej problemowy soft w historii, android po prostu działa i nie musisz się zastanawiać nad żadnym problemem znanym w 2003 roku
  • Odpowiedz
@MatPL1122 może źle to nazwałem, ale tuż obok mojej pracy dawniej jest jeden z nielicznych autoryzowanych serwisów Appla w Krakowie, gdzie przychodzą tłumy tylko po to, aby mieć naprawy na gwarancji - tak też zrobił mój znajomy i sporo się wykosztował

@zielony_goblin kurde, okazało się że potrafisz lepiej przepowiadać przyszłość niż wróżbita Maciej

@murdoc aż się uśmiechnąłem pod nosem po Twoim komentarzu :) uważam, iż 1500zl można lepiej zainwestować niż #!$%@?ć hajs
  • Odpowiedz
za 2-3k można mieć teraz #!$%@? telefon z androidem który posłuży lata


@zielony_goblin: A aktualizacje przestanie dostawać po 2 latach. XD

Każda marka ma jakieś swoje problemy. Apple, Samsung, i inne wyjątkiem nie są. Przykład to chociażby problemy z aparatem w Samsungu Galaxy S23, smartfonie za ponad 4000 zł. I jakoś nie ma kwiku, że użytkownicy Samsunga dają się rypać na hajs. Bo rzucanie takich stwierdzeń na podstawie losowych problemów jest
  • Odpowiedz
i szczerze, to współczuję takich problemów.. Ostatnio znajomy za prostą naprawę wybulił w oficjalnym serwisie ponad 1500zł... że też ludzie dają się #!$%@?ć na taki hajs tylko po to aby mieć telefon z logiem jabłka...


@78702318667314: Ja też "współczuję" użytkownikom Samsunga S23, że mają rozmyte zdjęcia w smartfonie za ponad 4000 zł, ale jakoś nie "wyrażam swoich opinii", że użytkownicy Samsunga dają się #!$%@?ć na hajs. Po co? Bo wyciąganie losowych
  • Odpowiedz
@Gymaholic: A korzystasz z MacOS? Ja jak dostałem S10+, to używałem Windowsa i wszystko było spoko. Potem jak moja siostra, matka i dziewczyna kupiły sprzęt z Appla, to wziąłem macbooka i uwazam że to świetny sprzęt, ale brakuje mi FaceTime(wszyscy moi znajomi mają ajfony) i integracji telefonu z laptopem (na windowsie dzialalo slabo, ale dzialalo. Korzystajac z maca nie mam takiej opcji :( ). Możliwe że przemeczylbym się jeszcze rok z
  • Odpowiedz
@Szejker-Szejker: właśnie nie, za dużo jeszcze gram i jestem entuzjastom składania piecyków :)
Problemy nasilały się z iphone głównie między 2 a 4msc użytkowania. Ostatnie aktualizacje trochę poprawiły funkcjonalność ale niesmak pozostał. Nadal miewam,że coś znika z procesów. Chciałabym na przykład wrócić do youtube music ale boję się,że będzie mi wywalało apke co 3min. Korzystam z płatnych platform. Znajdę Cię i dam znać jak wyjdzie już Os17 czy problem się utrzymuje
  • Odpowiedz
@yannikto:

Ja wytrzymałem dwa dni z iPhonem


Oj pewnie się nowy ajfon zawieszał i w ogóle. Nigdy nie zrozumiem tych wojenek, jak wchodziły smartfony to miałem jakiegoś Sony xperie czy coś. Później kupiłem ajfona i tak zostało. Po prostu. Dać 5k na telefon, którego będę używać 6 lat to dla mnie nie problem. Lepiej tak niż marzyć o iPhone a stary i tak kupi jakiegoś oppo xD

@Szynk44 akurat sobie takiego
  • Odpowiedz
@Anoniemamowy: nie nie wieszał się po prostu obsługa tego systemu operacyjnego jest dla mnie odpychająca. Chociażby kwestia jego zamknięcia. O co chodzi z tym z tekstem że stary kupi jakiegoś oppo. Ojciec ci telefony kupuje? No popatrz a ja potrafię korzystać 5 lat z telefonu który kosztuje 1500 zł ewentualnie jak już jest naprawdę słabo i bateria nie działa to se ją sam wymieniam za 8 dyszek na oryginał bo umiem.
  • Odpowiedz