Wpis z mikrobloga

Kiedyś już pisałem, ale jednak się wtedy pospieszyłem i usunąłem posta. Tak więc teraz #chwalesie

Napisałem i wydałem pierwszą #ksiazki
Niby kierowana do młodszych, ale mam nadzieję, że i starszym podejdzie.
Tematyka ogólnie popularnonaukowa - książka zachęcająca w swoich założeniach do poznawania świata w jego różnych aspektach. Spis treści macie w Demo.

Nie chcę chamsko zachęcać do zakupu, ale miło mi będzie, jak zerkniecie.

Trochę #wygryw się czuję
#nauka #edukacja

Póki co tylko ebook, ale już od przyszłego tygodnia powinien być dostępny i papier.

No dumny trochę jestem.

https://www.e-bookowo.pl/self-publishing/garsc-odpowiedzi-na-pytania-ktorych-nie-spodziewaliscie-sie-zadac.html
GoNpKNSsz - Kiedyś już pisałem, ale jednak się wtedy pospieszyłem i usunąłem posta. T...

źródło: temp_file.png7339235698273254478

Pobierz
  • 46
@horus666: jak się zesrałeś XD tematyka pierwszego rozdziału z dema jest odległa i od moich zainteresowań, ale ogólnikami tego nazwać nie możesz, ani też w żadnym miejscu nie widziałem przekłamań/gdybań żeby nazwać to pseudonaukową.
Chyba że boli Cię nazwanie przez autora tego treścią popularnonaukową? W takim razie musisz wiedzieć że pojęcie to jest szerokie, zawiera nie tylko książki o biologii czy fizyce ale też jak tutaj treści historyczne. Historyczne nie są
robię podpisy i dedykację, pakuję i wysyłam,


@GoNpKNSsz: Tylko nie miej udaru podczas pospisywania jak jeden taki "autor" juz tu miał.
Nie, no oczywiście żarcik. Ty sprawiasz wrażenie porządnego człowieka, w odróżnieniu od tamtego narcyza. Gratuluje wydania i szacunek za chęci.
@obk dziękuję!
już kilkadziesiąt sztuk poszło
co więcej, staram się zawsze wymyślić jakąś ładną dedykację

i mam kilka opinii od wykopu z bookmeter. 7-8/10 :3 no i jedna 6