Wpis z mikrobloga

192 398 + 153 = 192 551

Ciągnie mnie ostatnio w kierunku Wołowa, a kolejne trasy utwierdzają mnie tylko w tych decyzjach - to świetne tereny do gravelowania z bardzo przyjemnymi widoczkami. Wprawdzie zdawało mi się, że podczas planowania uwzględniłem trochę większy udział pozaasflatowych przejazdów, ale i tak wyszło sympatycznie. Pogoda nieco zaskoczyła, było zdecydowanie chłodniej, niż się zapowiadało. Słoneczko w tym roku ewidentnie ma ciekawsze rzeczy do roboty niż dogrzewanie pedalarzy :)

#rowerowyrownik #rower #rowerowywroclaw #ruszwroclaw #gravel #100km

Skrypt | Statystyki
DwaNiedzwiedzie - 192 398 + 153 = 192 551

Ciągnie mnie ostatnio w kierunku Wołowa, a...

źródło: mapka

Pobierz
  • 10
@DwaNiedzwiedzie: Pare dni temu pojechałem w polecaną przez Ciebie trasę do Oławy. Bardzo fajna wyprawa, tylko te j$%ane żółte szlabany na wałach (z 30 sztuk) skutecznie odbierają chęć życia (i zaburzają tempo jazdy).

Wczoraj udałem się w pętlę Dobrzykowice -> Lipa Piotrowska, 70km, 100% wałami, może 2 szlabany :D Pewnie znasz trasę, ale mimo wszystko serdecznie polecam!
tylko te j$%ane żółte szlabany na wałach


@elzevir: Główną funkcją wałów nie jest dogadzanie cyklistom, rozumisz... ;) Upierdliwe są faktycznie, ale imho ta trasa broni się sama, w moim przypadku nawet po kilkudziesięciu razach.

Dobrzykowice -> Lipa Piotrowska, 70km, 100% wałami


@elzevir: Czekaj, czekaj, tam jest ~20 km w jedną stronę, też zapomniałeś żelazka wyłączyć? :) Trasę znam bardzo dobrze (obie strony Widawy), ale jej po prostu nie cierpię. Jest