Wpis z mikrobloga

#kotkawandzia - tag mojej kotki bez oczu, pokazuje jak sobie radzi, rośnie (wszerz) i żyje (jak król)

uważam ze zasłużyła sobie na osobny pościk, ostatnio szuflada musiała zostać niedomknięta na tyle by otworzyła ją sobie łapkami (kocha tez uchwyty szuflad w kuchni, wspina się po nich jak jej BARDZO zależy i chce powąchać co się dzieje na blacie, dlatego zwykle czeka na żarcie w innym pomieszczeniu bo przy każdym posiłku zachowuje się jakby ostatni był trzy dni temu) i zrobiła sobie tam łóżeczko z obowiązkowym wywaleniem części zawartości na zewnątrz ()
dla mnie to przejaw absolutnego geniuszu i chyba po prostu zrobię małe przemeblowanie żeby mogła mieć tą dolną na zachę
absolutnie przesłodka i dumna z siebie (ja z niej tez, poczatkowo sobie żartowałam ze to będzie szuflada na siku, ale nigdy nie miała zadnej takiej rażącej wpadki, raz tylko nasikala do pustej kuwety wystawionej na balkon do wyschnięcia, ale to z czystej złośliwości wobec innych kotów żeby tylko nalać pierwsza i zostało jej wybaczone)

#pokazkota #chwalesie #kot #koty #zwierzeta #zwierzaczki
czaszkopranie - #kotkawandzia - tag mojej kotki bez oczu, pokazuje jak sobie radzi, r...

źródło: 0FFA9674-7567-4E6B-B509-609F2E8AF4E7

Pobierz
  • 7
@czaszkopranie: No, że Wanda tak chamsko się zlała w tą kuwetę.
No bo koty po prostu jak mają sikać, to zawsze będą sikać do swojej kuwety (nawet jak nie ma tam żwirku).
Chodzi mi o to, że nie możesz ją posądzać o złe intencje i to nawet super, że poszła siusiu do kuwety, a nie np. tam, gdzie kuweta zwykła się znajdować.
@johnblaze12345: nieeee, w domu mamy zawsze przy zmianie żwirku wyścigi o to kto pierwszy nasika, potrafią wchodzić tam dwójkami XDD a ona tam akurat gdzies siedziała i zrobiła to do tej która się suszyła, żeby nikt inny nie był pierwszy () ona dla mnie nie ma nigdy złych intencji :( po prostu ma swoje zdanie i najpierw ona potem reszta albo wcale XD