Wpis z mikrobloga

@Polonez_fan: Przecież nikt tej szmaty nie spalił tylko oddał do recyklingu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A do Hamiltona sapali rasiści i szeroko pojęta patologia tudzież "myślący samodzielnie". Przeciwko *****stappenowi są tylko ci, którzy nie dają przyzwolenia na chamstwo i buractwo w tym sporcie oraz zaczynają dostrzegać, jakim obrzydliwym hipokrytą przy okazji się stał.
@smutny_kojot:

są tylko ci, którzy nie dają przyzwolenia na chamstwo i buractwo w tym sporcie

Czyli sojowe płatki śniego od DTSu i dziwnym trafem najczęściej fani sedesa dla których ten sport się zaczął w 2019 roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ważne, że wiedzą, że Schumacher wielkim kierowcą był i na szczęście w DTS nigdy nie pokazali jak leciał #!$%@?ć Coultharda czy jak celowo rozbijał rywali do tytułu
Ważne, że wiedzą, że Schumacher wielkim kierowcą był i na szczęście w DTS nigdy nie pokazali jak leciał #!$%@?ć Coultharda czy jak celowo rozbijał rywali do tytułu za co nawet dostał dyskwalifikacje z sezonu ( ͡° ͜ʖ ͡°) O Raikkonenie też nie słyszeli bo w DTS niechętnie go pokazywali, Senna też legenda bo nie pokazali w DTSie jak próbował zabić Prosta na torze.


@Tasde: Czy to przypadkiem
@smutny_kojot: Dokładnie tak, bo to nie chodzi o to, że kierowcy są na smyczy oficerów prasowych i by nie byli tacy grzeczni gdyby im PRowcy na to pozwalali a Verstappen ma to w dupie i mówi co myśli.
Przecież to oczywiste, że Russell na serio myślał, że Verstappen podziękuje mu za walkę po tym jak wybił mu dziurę w aucie i rzucił go na betonową ścianę. To oczywiste, piłkarze też dziękuję
@Tasde: Boże co za wysryw. Zaraz jeszcze mi napiszesz, że Russell specjalnie po złości rozbił drogie autko Maksiowi i jeszcze nasrał mu do kasku, kiedy nikt nie patrzył. Bo reakcja Maxa była co najmniej taka, jakby to zrobił. W wyścigach chodzi o bycie pierwszym a w piłce nożnej o zdobywanie i nietracenie bramek. Nikt nikomu złośliwie nie funduje kontuzji czy uszkodzeń. Jest to efekt uboczny wykonywania swojej pracy. Ale fanboj zapatrzony
@smutny_kojot: Dobrze, że ostrzegasz przed wysrywem zanim go napiszesz, wiadomo jak wtedy podchodzić.

Zaraz jeszcze mi napiszesz, że Russell specjalnie po złości rozbił

Nie miałem zamiaru tak napisać, pewnie ku twojemu zdziwieniu, bo jakby zamienić rolami kierowców, to ty byś tak napisał.
Z resztą w takiej sytuacji już to pisałeś, przypomnij sobie swoje opinie po Monzy 2021 gdzie to Verstappen się wciskał.
A wiesz jaka jest różnica między tymi sytuacjami? Verstappen
@smutny_kojot super logika pominąć fragment o utracie kontroli nad autem i doprowadzeniu do zderzenia... Verstappen zrobił wszystko prawidłowo, zostawiał Russellowi miejsce, nie spychał go a i tak 3 razy został wepchnięty na ścianę z czego raz z uderzeniem które uszkodziło mu auto...
Wiem że dla ciebie to może być niemożliwe, ale ja umiem powiedzieć jak Verstappen #!$%@?. Jak #!$%@?ł w Brazylii 2021, jak #!$%@?ł na silverstone z Schumacherem, jak #!$%@?ł z Okonem,