Wpis z mikrobloga

Cytat dyskusji na temat Konfederacji z @Propagidator

Znów sobie coś ubzdurałeś w tej prostej łepetynie, a kto mówi, żeby nie współpracować? Ja bym współpracował nawet z Białorusią, Rosją. I co teraz gagadku powiesz? Że już jednak nie jesteśmy wszechświatem, są gorsi?


Pilnujcie tych swoich kuców, bo zaczynają zbyt otwarcie gadać prawdziwe cele Konfederacji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Of kors niech zgadnę pierwszy argument kuców:

- napisał JA, a nie KonfederacJA!!!

#bekazkonfederacji #bekazprawakow #bekazpodludzi #konfederacja #polityka
Pobierz gandalfrzulty - Cytat dyskusji na temat Konfederacji z @Propagidator
Znów sobie coś u...
źródło: ok
  • 12
@aarahon:
Poza tym co napisałeś dodałbym, że według mnie dzielą się na ludzi, którzy:

1) Brakuje im rzeczowej wiedzy i szukają "prostoty i konkretów" (Hitler/Lenin lubi to)
2) Mają dosyć PiS, bo wiadomo co robi i mają dosyć PO, bo coś tam robiło (według propagandy pisowskiej)
3) Brakuje im doświadczenia życiowego ze względu na wiek lub ogólny styl życia w piwnicy + obwinianie wszystkich i wszystkiego dookoła za swoje porażki
4)
@gandalf_rzulty: to nie jest nawet tak. Naziole z wypranymi mózgami to Ruch Narodowy. Raczej są to starsi którzy nie wyrośli z korwinizmów. Faktycznie konfa ma zbierać poparcie od ludzi którzy na pis by nie zagłosowali, mają też zabierać poparcie KO. Prosty program miał Kukiz'15 i zobacz jak skończyli. W sumie to i tak był bardziej rozbudowany niż program konfy. xD

http://kukiz15.org/program/krajowy
Prosty program miał Kukiz'15 i zobacz jak skończyli.


@aarahon: I jestem przekonany jak tu piszę, że Konfa skończy tak samo. Oczywiście jak Konfa zacznie się #!$%@?ć za hajs pisu to wierne kuce będą dalej gadać te swoje fikołki, że "zbierają kasę na następną kampanię wyborczą!!"

Ta cała partia i jej elektorat jest równie kuriozalny co uniwersum płaskiej Ziemii.
@Smonk_Da_Wead: Tylko w Rosji 80% poparcia Fiutina nie jest sfałszowana. Ci "ludzie" naprawdę są tak zindoktrynowani, piszę w cudzysłowie, bo ciężko nazywać ludźmi tych co cieszą się, że ich syn pójdzie gwałcić lub, że mu urwie nogę dla chwały mordowania "nazistów".

Przykład z dupy, bo anegdotyczny, ale wróciłem ostatnio do grania w CS:GO, wiadomo pełno ruskich to nie brakuje gorących dyskusji - oni naprawdę myślą, że żadnej wojny nie ma i
@gandalf_rzulty: @aarahon I w pełni popieram moje stanowisko w tej sprawie, czemu? Polecam ignoranci zapoznać się z tym tematem: https://wykop.pl/wpis/71076471/glupole-i-tak-tego-nie-zrozumieja-i-beda-twierdzic
Wrogów trzeba dzielić, a nie łączyć, ale wy jesteście zbyt głupiutcy, żeby to zrozumieć. Kolejna sprawa, państwa powinno kierować się interesem, a nie sentymentem, bo tylko głupiec myśli, że liczą się jakieś sentymenty w polityce. Dzisiaj Ukraina nam podziękuje, a za rok zablokuje tranzyt z Chin (oczywiście aluzja do 2022r sytuacja
państwa powinno kierować się interesem


@Propagidator: Poszukaj lepszego raju w Rosji lub Chinach jak Ci się demokracja nie podoba, jaki problem? Przecież masz ten lepszy świat na wyciągnięcie ręki. Tam władze kierują się interesami państwa, a jednostki ludzkie dla nich nic nie znaczą. Rosja, Chiny, Białoruś, Korea Północna do wyboru do koloru.

a za rok zablokuje tranzyt z Chin


1) I to jest wystarczająca motywacja dla Ciebie, by nie pomagać niewinnym
Poszukaj lepszego raju w Rosji lub Chinach jak Ci się demokracja nie podoba, jaki problem? Przecież masz ten lepszy świat na wyciągnięcie ręki. Tam władze kierują się interesami państwa, a jednostki ludzkie dla nich nic nie znaczą. Rosja, Chiny, Białoruś, Korea Północna do wyboru do koloru.


@gandalf_rzulty: Wykopku, ale czy ty rozumiesz, że to nie jest gra "wybieramy gdzie lepiej żyć", tylko polityka?

I to jest wystarczająca motywacja dla Ciebie, by
@gandalf_rzulty: Ten koleś zmienia poglądy jak chorągiewka, byle tylko przyciągnąć uwagę dyskutantów. Ciężko też mówić o jego poglądach jako takich, bo myślę, że to osoba zaburzona, która jest w stanie strasznie po kimś jechać, a za chwilę okazuje się, że w innym miejscu robi coś dokładnie takiego samego co potępiał. Myślę, że chce tylko przyciągnąć i utrzymać uwagę na sobie, kiedyś mówiło się, że takich trolli się nie karmi, to słuszne