Wpis z mikrobloga

W Polsce najbardziej buracka grupa to zdecydowanie artyści i celebryci po 50-60 roku życia (muzycy, aktorzy, osobowiści telewizyjne etc). Patrzysz się na takie persony jak Janda, Stuhr, Wojewódzki, Ostaszewska, Kayah i po prostu czujesz niesmak xD

Czujesz niesmak, bo ci ludzie traktują innych z góry, z pogardą, uważają się za najmądrzejszych na świecie, a przy tym nie szczędzą obelg w kierunku własnego kraju, bo przecież głupia polska i głupie polaczki, tylko oni są wszechwiedzący i czują się jak motyle wśród karaluchów.

Najbardziej bawi mnie ten kompleks polaka-robaka. Jakakolwiek inba się odwali u nas w kraju, to jest przecież wstyd na cały świat i każdego trzeba przepraszać i martwić się, czy przypadkiem ktoś na zachodzie się o tym nie dowiedział, jakby inne kraje nie miały swoich problemów xD

Wczoraj oglądałem na Comedy Central jakiś stand up Jachimka i przed tym jak się przedstawił wiedziałem już, że 90 % jego contentu to będzie "polska gówno, polska to absurdy, polska chory kraj" i się nie pomyliłem, bo ten bezbek chyba nie potrafi z niczego innego żartować.

A potem przychodzi co do czego i te same osoby proszą zwykłego Kowalskiego o pomoc finansową, bo przecież ciężko jest wyżyć w tym kraju, albo narzekają na niską emeryturę, bo wielcy inteligenci nie potrafili dobrze zagospodarować milionów złotych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Warto też odnotować, że zdecydowana większość tej "elity" właśnie tej "chorej Polsce" zawdzięcza to, że mogą żyć na godnym poziomie, bo na tle swoich zagranicznych vis a vis wypadają po prostu mizernie. Wystarczy odpowiedzieć sobie na pytania, jakie zasięgi generowałby Kuba Wojewódzki konkurując w Internecie na równych zasadach lub co znaczy Maja Ostaszewska po przekroczeniu Odry

Prawda jest taka, że oni niczym nie różnią się od przeciętnego polskiego boomera, dla którego wszystko jest do dupy, zawsze jest źle i on wie wszystko najlepiej, na chłopski rozum. Jedyne co ich różni, to fakt, że mają kasę i wydaje im się, że te gównostudia na PRLowskich uczelniach co pokończyli w latach 80 daje im jakąś przewagę xD

#bekazpodludzi #polska #p0lka #polakicebulaki #bekazlewactwa #takaprawda #przemyslenia #gownowpis #niepopularnaopinia #pieniadze #wygryw #przegryw #antypolonizm
Kopyto96 - W Polsce najbardziej buracka grupa to zdecydowanie artyści i celebryci po ...

źródło: Janda

Pobierz
  • 34
@Kopyto96: ja się nie znam za bardzo na showbiznesie, ale wrzucanie ich wszystkich do jednego worka to chyba trochę nie ma sensu. No dałeś #bekazlewactwa iwymieniłeś dokładnie te osoby na, które tvpinfo robiło nagonki w wiadomościach i przedstawiali ich jako "wielkomiejskie elity", żeby nakręcić polaczków-robaczków głosujących na PIS i nienawidzących wszystkich grup społecznych i narodowościowych. w skrócie PIS nakręcił najgłupszą część społeczeństwa na "wielkomiejskie elity", które według mnie nie są żadnymi
  • 10
@gardzenarodowcami: Ziomek, ty się uspokój już z tym politykowaniem tam gdzie nie trzeba. Tak się składa, że problem który opisuję w Polsce był już długo przed PiSem i PiS jedynie wykorzystał to, by wzbudzić wściekłość wśród szarych ludzi. Intencje mieli złe, ale co z tego? Dla mnie właśnie takich 3 chłopów ze wsi, którzy pracują 45 lat fizycznie jest zdecydowanie lepszych niż jeden szkodnik-celebryta, który zatruwa społeczeństwo, szerząc nieustannie pogardę w
@Kopyto96: tzn to jest ogólnie problem na całym świecie nie tylko w Polsce, ale dajmy np tego dzbana Ralpha Kaminskiego chłop w jakimś w wywiadzie stwierdził, że z terapii powinni korzystać artyści, a nie jakieś tam sklepowe co oczywiście brzmi bardzo słabo z ust gościa, który przedstawia się jako empatyczny i tolerancyjny i chłop powinien zamknąć ryj w tematach o, których nie ma zielonego pojęcia. Przykład Jandy, która #!$%@?ła się przed
@Kopyto96: Od polityków bardziej sprzedajni są tylko aktorzy, celebryci i dziennikarze. Taki aktor po 60tce najczęściej #!$%@?ł hajs lub stracił przy rozwodzie, nie zapraszają go zbytnio do filmów, więc powie wszystko za kasę. De Niro jest przykładem- z legendy kina skończył jako drugoplanowy aktor #!$%@? filmów łapiący widza na nazwisko i człowieka kupionego przez demokratów, aby robił z siebie błazna w kampanii reklamowej.
Warto też odnotować, że zdecydowana większość tej "elity" właśnie tej "chorej Polsce" zawdzięcza to, że mogą żyć na godnym poziomie, bo na tle swoich zagranicznych vis a vis wypadają po prostu mizernie.


@Kopyto96: no warto opie odnotować, że większość tych gwiazd piejąca nad wolnością i łamaniem praw człowieka w Polsce wywodzi się z komuszych rodzin z czynnymi TW , albo sama nimi była xD