Wpis z mikrobloga

@harambeusz: A4 na twoim miejscu bym nie wybrał obecnie ponieważ auto spoko, ale w tym roku ma być premiera b10 nowego modelu więc trochę powinno tańsze być. Volvo to spoko opcja aczkolwiek osobiście celowałbym raczej w serie 3 kombi jak już bo dużo bardziej mi siada po prostu wizualnie
@gusguster: @emasele Mam 2metry wzrostu :D i się bez problemu mieszczę. Co ciekawe nawet fotel do prowadzenia nie mam na maxa odsunięty do tyłu ( co i w bmw 3 i w bmw 5 i volvo musze robić) Możliwe ze po prostu mam za małą masę i nie musze mieć 1m szerokiego fotela jak w traktorze :D
@harambeusz

Volvo.

Audi nie oferuje nic wiecej nic wcześniej. Odgrzewany kotlet po lifcie.
Dodatkowo skrzynie biegów, szkoda strzępić nawet.
Zabezpieczenie antykorozyjne w Audi dużo gorsze niz w Volvo.
No i do tego ta łatka piątego zera za kierownicą XD

Rozważ g21, zrób coś jak należy ????
Miałem A4 avant i s60 na testy. Dla mnie za Volvo:
- wygląd z zewnątrz.

Za audi:
- komfort jazdy,
- jakość wykonania wnętrza,
- wirtualny kokpit (w Volvo wyglądał jak z zabawki dla dzieci),
- deska rozdzielcza,
- matrixy <3 to jak te światła działają, to jest mistrzostwo świata,
- wykręciłem mniejsze spalanie w Audi, różnica niecałego litra na 100 km pomimo takiej samej mocy obu samochodów.

Żeby być uczciwym, to
Mam 2metry wzrostu :D i się bez problemu mieszczę. Co ciekawe nawet fotel do prowadzenia nie mam na maxa odsunięty do tyłu


@LosB: kilka centów do 2m mi brakuje, ale potwierdzam.

Dodatkowo skrzynie biegów, szkoda strzępić nawet.

Zabezpieczenie antykorozyjne w Audi dużo gorsze niz w Volvo.


@Arcziii: zwykłe herezje prawisz
@Arcziii: w zeszłym roku sprzedałem a4 z 2011r bez grama korozji, teraz mam 2 latka, ale to chyba za wcześnie na powstanie ognisk. Znajomi też mają różne vagi i tylko audi nie gnije. Z volvo to znam przypadki skorodowanych suvów. Co do skrzyni to jak na razie działa i nie wolno zapominać o serwisie, o którym aso nie pamięta.
@Robolkop a ja widziałem mase Audi od spodu po 2017 roku które miały duże ogniska korozji. Skrzynie a dokładnie sprzęgła bywają problematyczne, dużo mniej niż w dsg ale jednak są. Polecam kanał na YT, automatyczni.
Przecież pod takim postem to można dostać raka. Większość komentarzy mówi o jakichś stereotypach, zero konkretów. Wziąłbym to bo kierowcy tamtego to kupa XDDD jak można dawać j88bnie w 2020 roku jaka marka jeździ się na wsi, a jakim w mieście xDDDD


@karamba16: głos rozsądku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To się objawia wykopowa zawiść, w sumie to nawet polska. Przecież wykopki kupują auta żeby się innym podobało