Wpis z mikrobloga

Pomocy!
Nie mogę się zdecydować.

Szukam myszki i klawiatury. Głównie do pracy, czasem do grania, ale niczego pro.

Jakie byście wybrali? Przewodowe czy bezprzewodowe?
Jeśli bezprzewodowe, zasilane bateriami czy z wbudowanym akumulatorem?

#komputery #pracbaza #pytanie #elektronika
  • 14
  • Odpowiedz
@sayda Ja mam klawiaturę della SK-8115 (+3 w zapasie) i uważam że jest zajebista. Jak coś na niej klepię to pewnie sąsiad z dołu słyszy xD A mycha - taka żeby ci dobrze w łapie leżała.
  • Odpowiedz
@sayda: Bo nie trzeba wymieniać baterii. Bezprzewodowa to np. do telewizora, w innych specyficznych warunkach (np. sterowanie kompem z kanapy), albo dla kogoś, komu bardzo przeszkadzają przewody.
  • Odpowiedz
@sayda: Spoko opcją i ekologiczną jest wybranie się do sklepu z elektroniką używaną(poleasingową) Można tam zdobyć sprzęt dobrej jakości za niewielkie pieniądze. Dedykowany właśnie do pracy.
  • Odpowiedz
z tego co zalinkowałeś nie korzystałem więc nie wypowiem się - ja bym się nie zdecydował na aż tak estremalny układ ergo ale jak masz to pewnie warto spróbować no bo czemu nie?
Minusem tego jest że jak raz pracujesz w biurze raz w domu to trzeba będzie się ciągle przestawiać z regularnego układu na taki ekstremalnie ergonomiczny albo miec 2 takie same
  • Odpowiedz
  • 0
@toresh: układ to jedno, Le szczerze mówiąc to to, co najbardziej mnie stopowało przed spróbowaniem to właśnie to, że nie jestem pewien czy ufam bateriom, że się nie rozładują
  • Odpowiedz