Wpis z mikrobloga

Ostatnio jest dużo wpisów i komentarzy antyukraińskich. Nie chce wchodzić w dyskusje, obrzucać się oskarżeniami kto jest płatnym propagandzistą jednej czy drugiej strony. Mam jedno pytanie, czy jest ktoś, ktokolwiek, kto potrafi powiedzieć wprost, że popiera działania Rosji i Putina? Czy jednak wszyscy są przeciwni i uważają go za zbrodniarza? Znajdzie się ktokolwiek kto zadeklaruje się wyraźnie i jednoznacznie po stronie Rosji?

#rosja #ukraina #pytanie #wojna
  • 19
@dedler123 wiem, ale kiedy zadasz im pytanie czy Putin jest okej, to wtedy nagle nastaje cisza, dlatego ciekaw jestem czy znajdzie się ktoś kto wprost powie, że stoi po drugiej stronie, bo jak czytać wykop to powinno takich użytkowników zgłosić się sporo, ale jasnej deklaracji pewnie nie złożyłby nikt
wiem, ale kiedy zadasz im pytanie czy Putin jest okej, to wtedy nagle nastaje cisza,


@adrian1207: Nie przyznają się do tego poparcia, bo to niepopularne i zaszkodziłoby to ich wizerunkowi, który polega na pozowaniu na bezstronnych.
Podobnie są osoby, które nagle odcięły się od Sykulskiego gdy stał się obciachowy z powodu jego fanatycznej prorosyjskosci. Oni podpinaja się pod popularne nurty typu przegryw, antycovid, bo chca zebrac troche atencji i wtedy ich
Mam jedno pytanie, czy jest ktoś, ktokolwiek, kto potrafi powiedzieć wprost, że popiera działania Rosji i Putina?


@adrian1207: Tylko idiota może tak napisać, ewentualnie faktycznie płatny agent. Realia są takie, że niezależnie co się myśli o Ukrainie i Ukraińcach, to wygrana Rosji oznacza kłopoty dla Polski. Nie mam nawet na myśli ataku, ale status państwa frontowego, czyli jeszcze większą biedą i syf organizacyjny, który mamy. Dlatego po prostu opłaca się wspiera
Nie chce wchodzić w dyskusje, obrzucać się oskarżeniami kto jest płatnym propagandzistą jednej czy drugiej strony.


@adrian1207: wiadomo, że każdy kto ma inne zdanie to ruski agent. Na tym portalu nadal funkcjonują osoby, które w to nieironicznie wierzą. XD

Jest to śmieszne do momentu aż nie uświadomisz sobie ilu jest takich tytanów intelektu i to, że większość z nich ma zapewne prawa wyborcze.

Mam jedno pytanie, czy jest ktoś, ktokolwiek, kto
Mam jedno pytanie, czy jest ktoś, ktokolwiek, kto potrafi powiedzieć wprost, że popiera działania Rosji i Putina? Czy jednak wszyscy są przeciwni i uważają go za zbrodniarza?


@adrian1207: a ktoś powiedział że popiera Putina XD? Po prostu część osób jest przeciwna wchodzeniu ukraincom w dupę
@adrian1207 było kilku zagorzałych komuchów na wykopie którzy nawet pisali do siebie"towarzyszu" XD nie pamiętam nicków bo szkoda pamięci w glowie na czerwone scierwo ale zapewne byś się dowiedział że towarzysz putin jest wspaniały a rosja nigdy nie była panstwem w pełni komunistycznym XD