Wpis z mikrobloga

Jako że rozpoczął się długi weekend i pojawia się dużo wpisów o samotności, a ja jestem skazana w ten weekend na spierdotripy w najbliższej okolicy, zaczęłam się zastanawiać, czy jest ktoś z #raciborz #rybnik #wodzislaw, kto nie ma planów, a nie chce spędzić kolejnego weekendu przed komputerem.

Szukam kogoś, kto lubi dużo chodzić i lubi odwiedzać nietypowe miejsca. Tydzień temu np. podjechałam pociągiem do Łukowa Śląskiego, poszłam do Czernicy zobaczyć szyb, a potem chodziłam po Rydułtowach ʕʔ Teraz myślę np. o zobaczeniu z bliska Elektrowni Rybnik.

Mile widziane: lekkie #!$%@? (bo z takimi ludźmi najlepiej się dogaduję) oraz pozytywny stosunek do kolei, urbexu, podróży i szkalowania papieża (bo lubię o tym opowiadać). Żeby nie było rozczarowania, to od razu ostrzegam, że nie jestem żadną dynamiczną julką 10/10, wręcz przeciwnie (ale to chyba oczywiste, skoro dodaję takie ogłoszenie xD).

#samotnosc #spierdotrip
choochoomotherfucker - Jako że rozpoczął się długi weekend i pojawia się dużo wpisów ...

źródło: IMG_20230422_174506

Pobierz
  • 13
@Ar_0: Ostatnio odkryłam prosty sposób na szukanie ciekawych miejsc - oglądanie mapy google ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak znalazłam szyb w Czernicy, ale go nie polecam, bo jest na terenie prywatnym i można tylko popatrzeć z daleka. A Izba Pamięci KWK Rydułtowy zamknięta.

@-pafel: Nie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@RS89: To prawda, jak jest ładna pogoda, to nie da się wytrzymać
Ostatnio odkryłam prosty sposób na szukanie ciekawych miejsc - oglądanie mapy google ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak znalazłam szyb w Czernicy, ale go nie polecam, bo jest na terenie prywatnym i można tylko popatrzeć z daleka. A Izba Pamięci KWK Rydułtowy zamknięta.


@choochoomotherfucker: z mapami Google jest jeden problem. Weźmy dla przykładu zwyczajną bocznicę kolejową. Normalny człowiek na pewno nawet nie zwróci na nią uwagę a co