Wpis z mikrobloga

  • 0
mam 176 wzrostu... Ale jesteśmy razem 6 lat, wiec jak zaczynaliśmy być to jescze liceum było wiec nikt z nas nie zarabiał
@Sadomason To wychodzi na to że taki laski są zdesperowane tym, że facet może nie być nimi zainteresowany bo zarabiają więcej niż one, to szukają w innej półce towaru, który się nada... Albo boją się samotności na starość...
  • 1
Nie no znam wiele związków, gdzie facet niski, niezbyt przystojny, ale za to ogar w gadce, miły i dobrze sie ubrac umie do tego smieszny jest z babą mega ładną + czesto z lepsza sytuacją majątkową od niego... Po prostu w internecie tego nie widać, bo tu to tak nie działa, ale w normalnym zyciu mozna jak najbardziej...
@Akinori456: mi się po prostu wydaję, że laski które bardzo dobrze zarabiają nie potrzebują od faceta stabilizacji i bezpieczeństwa, bo mogą sobie same zapewnić odpowiedni byt, a więc szukaj jak najlepszych genów. Kobiety u faceta zawsze szukają zasobów i poczucia bezpieczeństwa oraz dobrych genów, cała reszta to fikcja.
@Sadomason Fakt, od tej strony nie popatrzyłem...

@godek56 Czyli wychodzi na to, że przegrałem na całej linii... Bo jestem niski gdyż mam 175cm a widzę jak laski lgną do wysokich, gadki też nie mam, oraz nikt mnie nie rozumie... I te nie mam normalnego życia, ciągle jestem samotny...
  • 0


@Akinori456: no ja tez mam twoj wzrost, i ryj tez kurfa nie najlepszy, ale zawsze dobra riposta i sarkastycznym humorem słynałem, a i brak jakiegokolwiek wstydu, zazwyczaj mowilem co myslalem i jak trzeba bylo zeby ktos sie wyłanił ze stada owiec to byłem to ja to moze dlatego ja troche wygryw miałem jezeli chodzi o kobiety...
  • 0
@Akinori456: a jak nie masz zycia i wgl, a chcesz miec bardzo duzo kobiet xd to poleam wbic najwyzsza range w jakies grze.... ja majac challangera w lolu, to nieraz dostawalem ot tak nudesy za gierke z laska i same pisały ciagle ( czesto nie wiedzialy jak wygladam ) i z ich zachowania mozna bylo wywniowskowac ze podrywaja czy cos...