Wpis z mikrobloga

Mirki mam pytanie, wczoraj jakaś starsza kobieta zarysowała mi delikatnie zderzak z tylu,jako ze pracujemy w tej samej firmie nie dzwoniliśmy po policję ani nic po prostu powiedziała żebym się zorientował ile będzie kosztowała naprawa i ona to pokryje, no wiec dowiedziałem się co i jak idę do niej dzisiaj z tym a ta oczywiście ze ona tego nie pokryje bo to nie jej wina, nie mam żadnego oświadczenia ani nagrania ale mam świadków którzy to widzieli, co teraz najlepiej zrobić? #uk
  • 17
@Wiskoler_double: a mi jest zasadniczo wszystko jedno, błędy z wyboru robię ostentacyjnie, są pokrętną manifestacją mojej osobowości, co więcej - niektóre popełniam intencjonalnie, bo wyglądają przeuroczo, w tym właśnie nieszczęsna "bąboniera"

i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wiskoler_double: nie, nie mam żadnej dysfunkcji, zwyczajnie plumkam w klawiaturę i czasem coś tam powykręcam dla próżnej satysfakcji, natomiast poglądy osób, które mają odmienne zdanie, są dla mnie ciekawe i zawsze godne szacunku, zawsze mnie dziwiło, że można tak po prostu nazwać kogoś niedorozwojem tylko dlatego, że czasem zachowuje się trochę inaczej, myśli trochę bokiem, a granice ustawia odrobinę poza normami
moim zdaniem to w sumie kwestia kultury i wychowania, a
@thenotorious8:

Spróbuj zrobić zdjęcia z obu uszkodzeń obok siebie z miarką, żeby było widać, że do siebie pasują i zgłaszaj tak. Może ubezpieczalni nie będzie się chciało bawić w sąd jak kwota będzie mała.
ale mam świadków którzy to widzieli, co teraz najlepiej zrobić?


@thenotorious8: Zgłaszaj na psiarnię / ubezpieczenie, gdzie tam chcesz.
A babie lepe na ryj i psom mówisz, że ci powiedziała, że jesteś konfident i, że to cultural differences xD
@thenotorious8: nie masz telefonu?

Jak tylko coś się takiego wydazy to nagrywasz film od samego początku zdarzenia,
Wszystko.
Znaki, gęby, gruzy, trupy, rannych, itd,
Tak samo ma do kamery powiedzieć że to jej wina i nie dzwonicie na policję i ona pokrywa koszty.

Nie musisz nawet trzymać telefonu w ręce.

Są takie koszulki polo z kieszonką gdzie wielu ludzi trzyma telefon i kamera wystaje.
Więc nawet by nie zauważyła że była
Co ludzie gadają tutaj to jest niepojęte ????

1. Policja tylko przyjedzie jak ludzie są ranni.
2. Na policji się tego nie zgłasza tylko do ubezpieczalni. (Możesz zgłosić raport na stronie policji jak by była jakaś poważniejsza sprawa)
3. Jakie masz ubezpieczenie comprehensive czy third party.

Pisz jak coś spróbuje pomoc