Wpis z mikrobloga

#biedanonim
#netflixrodzina #disneyplus #hbogo #appletvplus #vod #amazonprimevideo #seriale #film

Jest jakaś platforma na której znajdę wszystkie serwisy streamingowe w jednym miejscu? Istnieje coś takiego?

Wymagania:

1. Netflix, Amazon, HBO, Disney, i Apple obowiązkowo (nie musi być jakoś aktualizowane 1:1 z tych serwisów ale fajnie jakby w danym tygodniu było też na tej platformie)
2. Najlepiej żeby była wersja przez www (#apple #iphone też wskazane)
3. Cena za miesiąc max 35zł

I chyba tyle z ważniejszych rzeczy. Dziękuję za pomoc!



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
· Tag #biedanonim to wpisy z niską potrzebą anonimowości.

  • 5
@mirko_anonim: Nie bawiąc się kupowaniem szemranych kont od handlarzy, to najlepiej będzie założyć Apple One Family za 45 zl miesięcznie. Główne konto zostawiasz dla siebie, i dajesz ogłoszenie o wymianie pozostałych 5 na dostęp do innych serwisów.

Zostanie Ci jeszcze zapas dwóch, na Canal+online, Polsat Box Go, Playera, SkyShowtime, Viaplay, Spotify, Tidal, albo co wymyślisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mirko_anonim szczerze to myślałem o zrobieniu jakiejś konkretnej stronki umożliwiającej oglądanie i zarządzanie najpopularniejszymi serwisami w jednym miejscu, no i co ważniejsze zakładanie rodzin na kilku wybranych platformach poprzez wpisanie danych w jeden formularz (reszta formalności byłaby załatwiana po mojej stronie), ale nie wiem do końca jak to z legalnością wygląda i z dbaniem o dane osobowe.

Głupio byłoby zrobić taką stronę, a potem dostać pozew od Netflixa xD