Wpis z mikrobloga

"nie idźmy ta droga", "yyy yyy także", ancymon(najśmieszniejsze słowo świata) wszystko #!$%@? jest "pod tytułem" No i jaranie się największym osiągnięciem ludzkości. Listą przebojów!!
Dlaczego wyłączyli łączną kwote na patronite? widzę, że #radionowyswiat też wyłączyło. Jest jakiś powód?
@archive gdzie jest ten zapowiadany live dot. ankiet?
#radio357
  • 18
@wykopowy_brukselek: XD rozumiem ale z drugiej strony trochę słabo z ich strony. Kasa wydana?? 880 tys to chyba jest troche w chuuj jak na te 50 osób, które tam pracują. Ale za co by sobie jeździli na te wycieczki po stanach czy innych australiach:)
Wiem, że są inne koszta tj. obsługi/opłaty/ulepszeń ale no bez przesady. Nawet jeśli zarabiają tam po 10tys za te 2-3 godziny roboty dziennie to i tak zostaje
@Dyfjatko: cos mowili ze dla patronow jest dosteopnby co roku wykaz wydatkow wszystkich, mnie nie interesowalo nigdy to w sumie
trzeba by sie zaglebic bo faktycznie ciekawe na co idzie cala kasa, ale mnie to po prostu ciekawi a nie chce sie dopieprzyc:)
bo badzmy szczerzy - nie kupuja co miesiac nowego sprzetu za gruba kase
ale na pewno koszt to jeszcze lokal
@archive: No chciałbym zobaczyć/usłyszeć jaki był ogólny wydźwięk ludzi. Czy też tak słodko-pierdzący jak tych, którzy dzwonią do radia. czy też są tam tacy ludzie jak ja:) którm się duuużo nie podoba a władcy radia mają to w "dupce" i dalej idą w swoją wizje chłamu
@Dyfjatko
to się nazywa amortyzacja i kupuje na raty/ kredyt który spłacasz.
np: mikrofon kosztuje 2000 PLN. ma żywotność 5 lat czyli miesięcznie kosztuje Ciebie +/- 38pl.
@Dyfjatko na pewno będą głosy krytyczne ale takich osób jak Ty którym się nic nie podoba raczej będzie bardzo mało bo po prostu nie słuchają i nikt ich nie zmusza
@archive: lucky bastards:) Kaczkowski, Kuba, Niedzwiedz, Żakowski, Borowiecka dobra muze puszcza. ale Ranek i Kieruj się na południe oprócz wt i czw. To jest pozim ambicji gimnazjium.
a powodem są te oto nadistoty:
Piotr Stelmach, Marcin Łukawski, Krystian Hanke i Michał Gąsiorowski - To są właśnie ludzie którym #!$%@? przez to radio.
@archive: Mam nadzieje, że nie tylko moje:) A gąsa nie ma ale jest o 13 chyba w czw..Gdzie reklamuję ich wspaniałe "złe radio" I też jakoś słabo im ta audycja wychodzi z tymi szeptami i mic do asmr już nie mówiąc o "tematach"
@archive: Pisałem o audycji o 13. Złe radio to jest najgorsze co się wydarzyło w tym całym ich 357. Nigdy tego nie słuchalem. tylko jak leciało o 9 to niestety byłem zmuszony. I to już pokazało jak tym ludziom #!$%@?ło. A teraz lepiej nie jest w tej sp. z .o.o.