Wpis z mikrobloga

@tylkoponsfw: Niby tak jest. Z drugiej strony dużo ciężej im znaleźć kogoś odpowiedniego do dlugotrwalego związku. Widziałem tindera siostry i znalezienie kogoś wśród bandy stulejarzy i npctow to jak grzebanie w śmietniku. Każdy pisze to samo i każdy chce cie wydymac.

Najlepsze życie jakie można osiągnąć to bycie mocno atrakcyjnym facetem, wtedy masz nawet więcej niż atrakcyjna laska. Ale niestety, to tylko jakieś 5% społeczeństwa:-)
Z drugiej strony dużo ciężej im znaleźć kogoś odpowiedniego do dlugotrwalego związku.


@dzkeson: wiadomo, czekanie na odpowiedniego kandydata i dokonywanie przesiewu jest dużo cięższe niż konieczność ciągłego wychodzenia z inicjatywą i narażanie się na odrzucenie

będąc facetem szukającym związku, jak wiadomo nie ma to nic wspólnego z śmietnikową analogią, bo to jest jak obcowanie z największymi skarbami jakie nosiła ta ziemia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jak trudno
@Invisiblinio: To nie moja wina, ze urodziłem się jako facet, który nie należy do top 5% najlepszych genetycznie i muszę się troche nafikołkować, zeby poruchac mimo zadowalajacego wyglądu, dobrej sylwetki, wysokiego ciekawego wykształcenia nad czym spędziłem wiele lat.

Myślę, że rząd powinien mi to zrekompensować w postaci jakiegoś socjalu za który będę mógł zrobić sobie szereg operacji plastycznych, żeby w kwestii dostepnosci ruchania być na równi z przeciętna kobietą. #rownouprawnienie
@tomek001Hej: @dzkeson
od wszystkiego tak może być. od braku książek, od braku tv, od braku internetu
zrównajmy wszystko z jedzeniem xD
Jesteśmy psychicznie i fizycznie dostosowani do tego żeby żyć bez ciała innej osoby. Gdyby nam się należała z natury, to biologia seksualna byłaby inaczej zorganizowana.
@Invisiblinio: o czym Ty w ogóle mówisz.. potrzeba seksualna to potrzeba fizjologiczna tak samo jak jedzenie - z tym się po prostu rodzimy. Jak już pisałem nie umrzesz od tego bezpośrednio ale możesz nabawic się zaburzeń psychicznych, które już będą oddziaływać na samopoczucie fizyczne. Zdrowie psychiczne jest tak samo ważne jak zdrowie fizyczne i jedno ma wpływ na drugie.

Nie słyszałem jeszcze, żeby ktoś urodził się z naturalną potrzebą oglądania seriali
@dzkeson: patriarchalne społeczeństwo wmówiło ci tą potrzebę, mi ta potrzeba jest obca, koleżankom i niektórym kolegom też. Na tiktoku, twitterze co rok jest więcej i więcej niezależnych świadomych ludzi.
Zamachy inceli są przez ich urażone ego, trzeba dzieci od małego uczuć że nikt nie ma gwarancji na seks. To wszystko jest kwestią edukacji.