Wpis z mikrobloga

@PiotrFr: Zobacz sobie na YT filmy od Luczyna, robił testy większości dostępnych zabezpieczeń. Z tego co pamiętam to takiego czegoś da sie pozbyć jednym mocnejszym uderzeniem młotka, dzwięk jedynie może odstraszyć.
@PiotrFr: Dzięki temu byle Seba w przypływie ułańskiej fantazji nie zacznie przestawiać moto a madka nie posadzi bombelka na kanapę bo zacznie wyć. I tyle, raczej przed niczym więcej to nie ochroni i tak trzeba te blokady traktować - lepiej zainwestować w AC.
@tagan:

byle Seba w przypływie ułańskiej fantazji nie zacznie przestawiać moto a madka nie posadzi bombelka na kanapę bo zacznie wyć

U mnie na szczęście nie ma takich atrakcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PiotrFr: Kradzieży "nocnej" nie przeszkodzi.
Ale chroni przad "siadaczami" czy spontanicznym dresem co wyszedł po 10 latach i widzi okazję na powrót do "zawodu".
Dodatkowo jak jedziesz gdzieś zapakowany pod korek to włączona blokada w plecaku daje szansę na porzucenie łupu (j tobie na reakcję, o ile jesteś w pobliżu ( ͡° ͜ʖ ͡°))
@PiotrFr: jak chcesz żeby było cokolwiek do bierz cokolwiek. Jak naprawdę chcesz trochę zwiększyć bezpieczeństwo to gruby łańcuch.
Ja też mam bieda GPS czyli airtaga ( ͡° ͜ʖ ͡°).
No i najważniejsze czyli dobre ubezpieczenie.
@Aramil: i tak nie będę zakładać za bardzo.
Grunt żeby faktura do GAP była ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Btw zakładając poprawnie nie bardzo wiem jak można rozwalić tarczę czy sobie coś zrobić. Chyba że ktoś zakłada nad zaciskiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)