Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Nie słuchaj tych neoliberalnych wysrywów od Korwina i Mentzena. Statystyki są bezwzględne dzieci biednych są zazwyczaj biedne

@gnomol:
Bajką jest to, że wy lewaczki wierzycie w to, że można zrobić kogoś bogatym zabierajac innym.
Realnie praktycznie ZAWSZE jest tak, że obrywa się klasie średniej, bo tylko ja można doić,. Prawdziwie bogate osoby sa nietknięte, bo ich majątek to zazwyczaj dobro firmy i #!$%@? z tym możecie zrobić.
@text @text Neoliberalne bajeczki dla dzieci. Dziwnym trafem to po II światowej, gdy były największe podatki dla bogatych w krajach kapitalistycznych bardzo szybko rosła klasa średnia, ale wiadomo korwinisci udają, że to nie prawda, a i statystyka ich boli.
Druga sprawa nie nazywaj mnie lewakiem, bo z nimi to ty mógłbyś sobie podać rękę, w kwestiach ekonomicznych macie wiele wspólnego: totalna antypracowniczość i neoliberalne myślenie o ekonomii. To są dzieci z bogatych
@gnomol: z tym się obydwoje zgadzamy, więc w czym problem?:)

W życiu jest najważniejszy balans miedzy rozwojem a życiem tu i teraz


@navaare: a to nie jest truizm? xD Nigdzie nie napisałam, że mamy się skupiać tylko na rozwoju bez korzystania z życia. Ba, nawet uważam, że czasami lepiej w ogóle odpuścić rozwój, zostać tu gdzie się jest i spędzać czas na przyjemnościach. Temat dotyczy wzbogacania się i polepszania swojego
@Krolowa_Nauk: Dobra kobitko to ja Ci ogarnę o co chodzi, to czy znajdziesz babę będą facetem będzie zależało tylko od Twojego wyglądu czytaj wzrostu a potem kasy żeby się utrzymało poza charakterem

A to czy baba znajdzie sobie faceta zależy od tego czy jest ulana/nie żre w opór i nie ma księżniczki w bani czyli piczy i mniemania o sobie grubo powyżej swoich możliwości,

To czy będziesz miała taką pozycję czy
Neoliberalne bajeczki dla dzieci. Dziwnym trafem to po II światowej, gdy były największe podatki dla bogatych w krajach kapitalistycznych bardzo szybko rosła klasa średnia,

@gnomol:
XXDDD Serio porównujesz okres wychodzenia z kryzysu po wojnie do obecnej sytuacji? To tak jak ja bym powiedział, że z Polsce najszybciej klasa średnia rosła po upadku PRL, gdy notowaliśmy wzrosty ponad 6% PKB.
"Zauroczony keynesizmem świat demokracji liberalnej wprowadzał
bardzo wysokie stawki progresywnego podatku, które
@navaare: no nieźle, ja tu o stanie majątkowym i tym, co można zrobić, żeby go polepszyć, a Ty o jakimś ruchaniu, pociągu seksualnym i romantycznym. Tośmy sobie pogadali :D Faktycznie we wpisie jest jedno zdanie o ruchaniu płodnych Julek, tylko ja na nie nawet nie zwróciłam uwagi, a Ty się na nim skupiłeś. Każdy sobie - miłego dnia!:D
@Krolowa_Nauk:

To czy będziesz miała taką pozycję czy nie z kasą w przyszłości zależy czy Ci rodzice dadzą na utrzymanie czy nie czy nie będziesz musiała robić na jedzenie w szkole średniej czy nie, to samo na studiach o ile dostaniesz się Tak działa właśnie starti h@ja ma do rzeczy w zakresie startu rodziców czy jesteś mniej czy bardziej zdolna tylko czy będziesz miała pieniądze warunki i czas

+

ja tu
@jamajskikanion:

Jeśli ktoś bogaty zabija sie przed 40 to w biedzie zabił by się przed 20


Niekoniecznie tak musi być. Bogactwo też wiąże się z wieloma negatywami dla psychiki:
- z reguły bardzo silne oczekiwania ze strony rodziców i "twarde", mało liberalne wychowanie
- szydzenie ze strony części rówieśników, wyzywanie od "bananów" a w dalszym okresie życie sugerowanie, że jakikolwiek sukces to zasługa "bogatego tatusia"
- częato wychowywanie pod kloszem, bez