Wpis z mikrobloga

@Nupharizar: Super strona, bardzo szybko działa, nie ma nawalonej ściany tekstu, krótko i zwięźle, zdjęcia kotków. Białek mogłyby się od nich uczyć jak zrobić stronę, która nie otwiera się na telefonie 2 minuty.
Szczerze żadne zdziwko. Biura rachunkowe, które już maja w miarę duży staż na rynku mają w dupie jakiś tam design. Stali klienci i poczta pantoflowa robi największa robotę (w sumie też renoma na rynku lokalnym)
Natomiast jeśli uważasz, że stosowanie responsywności jest wadą (bo chyba tak to należy interpretować), to jest to dla mnie niezrozumiałe.


@Veni: ale ta strona jest responsywna, zajebiscie dziala na mobile, pięknie się skaluje. Ludzie strasznie czesto zapominaja ze podstawowy HTML jest z automatu pieknie responsywny
do tego wygląda jak robiona samodzielnie albo z poradnika


@Catmmando: za kilka-kilkanaście dolarów możesz kupić szablon ładnej dizanjerskiej strony i z wiedzą z tutoriala aby lekko ją zmodyfikować pod siebie mieć nowoczesną stronkę.
@Nupharizar: podobną jakościowo stronę ma moje biuro księgowe (tak, są też obrazki z duupyy), jej prostota, ograniczona treść (a nie nasrane wycinkami z ustaw czy branżowym #!$%@? byle wypełnić, bo CONTENT IS A KING) i taka prywatność zaważyła na tym, że zadzwoniłam - po drugiej stronie mega kompetentna i konkretna osoba, w ten sam dzień byłam u nich i podpisałam umowę. Tutaj też bym zadzwoniła xD

@memento_mori

Moje przemyślenia po odwiedzeniu
@Nupharizar: o #!$%@? złoty. Tęsknię za taką prostota. Klikasz i od razu masz treść. Ja moim gownotelefonie gownowypok wczytuje się 30 sekund. Ta stronka niemal od razu. A do tego jest bardzo treściwa.