Wpis z mikrobloga

#wroclaw #wroclaw #nieruchomosci Elo Wroclaw, ktos da "wiecej"? Kawalerka przy ulicy Czystej (na tylach parkingu "Renomy"). Taka nora wieksza i blisko 22k z metra? Tego nie widzialem. Macie inne przyklady? Za 800k bez problemu kupimy 80m2 mieszkanie w nowym budownictwie albo 100+m2 w kamienicy po remoncie.
I zobaczcie ile niby sprzedane (ciekawe czy to wiarygodne). Podobne ceny nie byly za Galeria Dominikanska? Kiedys patrzylem ale zapomnialem po ile tam bylo. Oczywiscie tez sporo "apartamentow" bylo niby sprzedane.
Przespalem cos ale 22k z metra to jakis zart za cos takiego.
marsjanin2012 - #wroclaw #wrocław #nieruchomosci Elo Wroclaw, ktos da "wiecej"? Kawal...

źródło: czysta

Pobierz
  • 28
@marsjanin2012: Weź mi daj przykład tego 80 m2 za 800 k w sensownej odległości od komunikacji zbiorowej w nowym budownictwie, które ma faktycznie jakiś rozkład.

Błagam tylko mi nie wysyłaj Avicenny albo jakiejś końcówki Jagodna.

To się sprzedaje bo ludzie będą to wynajmować na airbnb albo kupują to firmy na mieszkania służbowe.

100+m2 w kamienicy po remoncie.


Daj mnie te kamienice po remoncie w tej cenie.
@Darth_Gohan: kamienice ci wyslalem kiedys i niby szukales w tej okolicy dla siebie, nie odpisales co z nimi wg ciebie nie tak (budynek po remoncie a nie w srodku lux malina). Nie kazdy musi miec komunikacje zbiorowa pod nosem. Jakie firmy kupuja mieszkania sluzbowe hmm, HP z Renomy? Nigdy nie slyszalem by tak sie dzialo ale nie pracuje na szczycie lokalnego korpo (nie dla psa kielbasa)
@marsjanin2012 Mieszkanie w mieście bez komunikacji zbiorowej to jest proszenie się o kłopoty. Każdy problem z autem / każdy jego brak nagle okazuje się sporym problemem. No, ale kto co lubi.

To teraz z tym, że bez problemu znajdziesz te mieszkania za 800 k z metrażem 80 do 100 metrów
Dom i Porta: https://www.domiporta.pl/mieszkanie/sprzedam/dolnoslaskie/wroclaw?Surface.From=80&Surface.To=105&Price.To=800000&Rooms.From=3&Rooms.To=5&EstateFacilities=winda.253&SortingOrder=InsertionDate
13 ofert

OTODOM: https://www.otodom.pl/pl/oferty/sprzedaz/mieszkanie/wroclaw?distanceRadius=0&page=2&limit=36&priceMax=800000&areaMin=80&areaMax=105&extras=%5BLIFT%5D&locations=%5Bcities_6-39%5D&by=LATEST&direction=DESC&viewType=listing
57 jeśli ma mieć windę ( z czego całkiem sporo ofert to ZAPYTAJ O
@Darth_Gohan: na Gajowej, do remontu ale kamienica zadbana, bylo ostatnio za 6800 z metra i byla tez osobliwosc posrednika i to drogiego metro house - lacznie pewnie by dalo sie zbic do 6500 z metra gdyby nie to ze wygodny wlasciciel. Jest posrednik to zwykle i ty nie masz kasy troche i sprzedajacy troche odda - mniejsze pole do negocjacji. Dlatego odjalem prognozowana prowizje od obu stron - ile by sie
@zwolnij: Powiedz mi co tam jest spoko? Z jednej strony masz przejazd kolejowy i zakorkowaną Strzegomską i Krzemieniecką plus super korkujące wszystko rondo. Dojazd w stronę centrum w drugą stronę to masz Solskiego, a później Grabiszyńska które sa jednopasmowe i stoją. Dojście na tramwaj stamtąd to dramat tymi uliczkami. W okolicy tylko będzie więcej się budować. Szykuje się drugie Jagodno. Generalnie Avicenny obecnie to takie Jagodno 4-5 lat temu kiedy jeszcze
@Darth_Gohan: gdyby nie zbedne ogniwo posrednik to by zszedl bo cena uwzglednia juz pijawki za ktore on zaplaci. A 4 pietrowe wielkie plyty? Pleno takich a beton nosi kazdy halas od siasiada, sufit niski, piwnica to czesto 2m2, windy brak, klatka schodowa bardzo waska. Miejsc na auto tez nie ma pod blokiem?
Ja nie mowie ze mieszkanie z winda nie jest fajne ale come on 1-2 pietro do przezycia, Rower w
@marsjanin2012: Krzycka jest oficjalnie w planach miasta jako jedna z 5 linii do 2027 https://www.wroclaw.pl/komunikacja/wroclawski-program-tramwajowy-do-2027-roku całość jest tutaj.

No, a jak dres się dostanie do piwnic pod kamienicą to jedyne co go wystraszy to szczury. Kradną tak samo jak w halach garażowych. Różnica taka, że w halach niektórzy w ogóle nic nie przypinają i trzymają tak, że każdym może wziąć. Z drugiej strony nikt tego nie powinien ruszyć, ale wiadomo jak
@Darth_Gohan: Faktem jest ze bedzie sie budowac po drugiej strony awicenny gdzie jest aktualnie aldi i biedronka. Ale nowe bloki maja powstac tylko na ulicy jordanowskiej, bo dalej na awicenny jest tylko park i ma byc cmentarz o ktorych slychac juz od 10 lat i koniec koncow pewnie powstanie, zawsze to lepsze niz bloki. Jak ktos malo autem jezdzi to lokalizacyjnie jest zdecydowanie lepiej niz na jagodnie xd
@zwolnij: No ja to bym dyskutował czy jest znacznie lepiej lokalizacyjnie niż na Jagodnie. Sam nie lubię Jagodna, ale tam już obecnie masz jakieś usługi na osiedlu plus jak powstanie BusPas masz naprawdę niezłą komunikację miejską do centrum miasta. Wyjazd na Wschodnią Obwodnicę też jest niezły. Na Avicenny zawsze masz to nieszczęsne rondo i jedyne co jest sensowną komunikacją to tramwaj do którego jednak masz kawałek.
Podoba mi się nazywanie tego
@Darth_Gohan teraz na wartość nieruchomości ma duży wpływ możliwość najmu, a na Jagodnie jest ona mniejsza niż na trójkącie albo centrum. Mimo wszystko do życia raczej lepsze Jagodno. Według mnie jak chcesz mieszkać w pl to lepiej kupić na Jagodnie, a jak chcesz wynajmować to lepiej bliżej centrum.
@Darth_Gohan
Na Awicenny tez aktualnie powstają, dodatkowo w okolicy na Solskiego tez są. Park fakt, kiedyś wyrośnie. Z bablem to prawda, może być kiedyś problem. Na oporowie są plany wybudowania dwupasmowej drogi, jeszcze przed awicenny, chyba miało się to nazywać droga czeską.
@FLAC: Ośmiokątny gówno salon w którym nic sensownie nie ustawisz. Kuchnia nie istnieje bo jest wielkości lodówki. Przy wejściu masz postawione biurko, a nawet jakbyś chciał to jest za małe na garderobę, a za duże na szafę komandor.

Drugi poziom to jest sypialnia która z tego co pamiętam z poprzednich ogłoszeń jest też ośmiokątna.

Generalnie jakby to mieszkanie było spoko to by nie stało od 2 lat w ogłoszeniach :)

Masz