Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@HIMARS

pytanie co wg Wypoku maja zrobic mieszkajacy tam np 20 kilku latkowie zeby nie byc tu bezwzlgednie #!$%@? i wyzywanym od scierwa ludzkiego, jezeli dla nich jakiekolwiek okazanie sprzeciwu oznacza w najlepszym przypadku areszt, wiezienie albo najgorszym wyslanie na front?


Przecież naród kacapski jest tak nazywany, bo nawet w sieci większość rusków wyraża dla wojny poparcie. A pojedyncze osoby o których wspominasz to naturalna konsekwencja statystyki. Mówiąc jednak o narodzie trzeba
  • 0
@Rafonixkozak2008Pl: @kiszczak Tylko wlasnie jestem ciekaw jak sytuacja wygladalaby, gdyby informacje brac np z pierwszej reki (jak ja z tymi kilkoma osobami, ktore znam) a nie z mediow. Wiadomo ze lepiej klika sie jak ruscy zorganizuja marsz poparcia wojny w Niemczech itp. Ja sam nie mialbym takiego powiedzmy, holistycznego podejscia, gdybym z tymi ludzmi osobiscie nie rozmawial.
@HIMARS

Tylko wlasnie jestem ciekaw jak sytuacja wygladalaby, gdyby informacje brac np z pierwszej reki


To przecież widać w każdej grze on line gdzie grają ruscy¯_(ツ)_/¯
To jest właśnie najgorsze: nawet w miejscach gdzie nie muszą bać się reperkusji, zdecydowana większość kacapów wojnę popiera. To daje ładny obraz ich że zwierzęcenia.
co wg Wypoku maja zrobic mieszkajacy tam np 20 kilku latkowie zeby nie byc tu bezwzlgednie #!$%@? i wyzywanym od scierwa ludzkiego,


@HIMARS: Sprzeciwić się. Protestować, albo wyjechać,
Jeśli wyjadą, to za granicą okazywać niechęć do wojny i atakować rząd i ruskich nazioli za zbrodnie których dokonują.

Zamiast tego jest jednak albo siedzenie cicho, albo chwalenie operacji specjalnej troski, więc #!$%@? z nimi.
Wypoku maja zrobic mieszkajacy tam np 20 kilku latkowie zeby nie byc tu bezwzlgednie #!$%@? i wyzywanym od scierwa ludzkiego, jezeli dla nich jakiekolwiek okazanie sprzeciwu oznacza w najlepszym przypadku areszt, wiezienie albo najgorszym wyslanie na front?


@HIMARS: TO samo co zrobili Polacy w latach 80', i to samo co zrobili Ukraińcy w 2014.
Wyjść na ulicę i obalić rząd. Ale to kraj tchórzy. Zgnojony pies nigdy nie podniesie łba na
@HIMARS: najbardziej mnie bawi całkowita dehumanizacja ruskich. ruscy dehumanizują ukrainców uważając ich za świnie a my wcale nie jesteśmy lepsi xD oczywiście to rosjanie rozpętali wojne, powinni przegrać i płacić sowite reparacje jednak to jest niesamowite jak w głowach ludzi łatwo tworzy się scenariusz "to nie są ludzie, należy ich unicestwić, zabić, wymazać z tej ziemi"

bo przecież młodzi ruscy są szczęścili ze swojego życia. prawda? prawda? betonowa korupcja, narkotyki, szare
SzubiDubiDu - @HIMARS: najbardziej mnie bawi całkowita dehumanizacja ruskich. ruscy d...
#!$%@? z ta wojna wyszlo


@HIMARS: No #!$%@?, bo przegrywają. Jakby Ukraina padła w trzy dni zamiast ich gruzować ponad rok, to pewnie śpiewka by była inna.
A co do tego co mają robić na przykład ci, co nie chcieli iść do woja ale siłą ich wzięto:
Można było ryzykować zdrowie i życie w walce o lepszą Rosję, ale się bali. To teraz będą pod przymusem ryzykować zdrowie i życie w