Wpis z mikrobloga

#biedanonim
Ma ktoś porównanie z działania internetu od UPC i Vectry w okolicach Gdańsk Jasień? Skończyła mi się umowa w UPC i się zastanawiam... Oferta z Vectry bije na głowę to, co proponuje mi UPC, ale o Vectrze słyszałem dużo złego. Ale czy istnieje ISP, na którego nikt nie narzeka? Nie raz kląłem na UPC, ale przez 99% czasu wszystko było git.
#gdansk #trojmiasto #upc #vectra #internet



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Wyślij anonimową PW do autora (niebawem) · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
· Tag #biedanonim to wpisy z niską potrzebą anonimowości.

  • 10
@mirko_anonim: Na każdego będziesz widział głównie narzekanie. Ile razy pisałeś tak po prostu "mam XXX i działa bez problemu"? Ludzie się żalą w internecie, jak jest awaria, ale nie chwalą jak wszystko działa ok.
Ja mam vectrę na Jasieniu od 8 lat i awarie dłuższe niż 2h mogę policzyć na palcach jednej ręki.
Najdłuższa awaria trwała pół dnia, bo skrzynka rozdzielcza była w piwnicy a ulewa zalała piwnicę.
via mirko.proBOT
  • 0
Odpowiedź anonimowego użytkownika:

Raczej UPC, bo Vectra to poskupowała małe sieci lokalne i jak im się chciało/opłacało to wymienili infrastrukturę na mdemy kablowe.
... a jak nie, to nadal pracują te sieci na mikro-switchach i innych cudowiankach.

Raczej bym pytał w obecnych czasach o łącze po światłowodzie ... tam masz jakąś gwarancję niezawodności.