Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@ch1va5: Wiem i oczywiście HSV2 zalicza się jako choroba weneryczna bo dotyczy m.in narządów płciowych, ale to nadal po prostu opryszczka i rzecz którą większość ma od urodzenia. Sama mam HSV1 jak większość z nas. Po prostu w wyobrażeniu wykopków to różowa więc na pewno uprawia seks każdego dnia z 10 przypadkowymi chadami i ma (w liczbie mnogiej) choroby weneryczne i się tym przechwala xD
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Wiem i oczywiście HSV2 zalicza się jako choroba weneryczna bo dotyczy m.in narządów płciowych, ale to nadal po prostu opryszczka i rzecz którą większość ma od urodzenia


@asiaczk: nieprawda, mylisz pojęcia i podajesz nieprawdzie informacje

STI (sexually transmitted infection) dotyczy przede wszystkim HSV-2 (ogólnie rzecz biorąc, osoba może zarazić się HSV-2 tylko podczas kontaktu genitalnego z kimś, kto ma zakażenie genitalne HSV-2). HSV-1 nie jest technicznie chorobą weneryczną, chociaż uprawianie seksu
@ch1va5: właśnie miałem to samo napisać. Sam o tym nie wiedziałem, ale ziomeczek z medyka mnie ostatnio uswiadomił, że w niektórych grupach sięga to nawet blisko 90%, jesteśmy nosicielami, ale za bardzo nic nie można z tym zrobić i nic z tego nie wynika.